WatchGuard – Turvakeskus (SOC)

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

Vähendage ohtude tuvastamiseks ja neile reageerimiseks kuluvat aega

Kuna tuvastamine ja reageerimine on sama olulised kui ennetamine, väärite te ületama oma pakilised SOC-probleemid: hoiatusväsimus, kasvav ründepind, keeruline ohumaastik ja personaliprobleemid, et optimeerida teie turvatoiminguid – ja just seal asub teie SOC-ide jaoks mõeldud WatchGuard Endpoint Security. virna.

WatchGuard Orion Laiendatud EDR & EPDR Esmaste ohtude leidmine

Optimeerige oma turvatoiminguid pilvest

WatchGuard on oma lahenduste tuumaks integreerinud automatiseerimise, et saaksite tõhusamalt töötada.

Võimaldage turvaanalüütiku tõhusust

WatchGuard Endpoint for SOCs on ainulaadse positsiooniga, et pakkuda tipptasemel tehnoloogiaid, andes teie meeskonnale parimad tavad tundmatute ja keerukate ohtude enesekindlaks ennetamiseks. Suurendage oma aega vahejuhtumite tuvastamiseks ja neile reageerimiseks.

Tuvastamise ja reageerimise automatiseerimine

“Zero-Trust Application Service” ja “Threat Hunting Service” sertifitseerivad kõigi töötavate rakenduste legitiimsust ja tuvastavad AI-põhise automatiseerimise abil failivabad rünnakud. Need on teie meeskonna laiendused, maksimeerides tõhusust ja täpsust, võimaldades neil keskenduda kõige olulisemale.

Kasutage ennetavat lähenemist

Orioni turbeanalüütika loob selguse, rikastades 365-päevast pilvandmejärve, et jahtida ja tuvastada ebanormaalseid käitumisi, prioriseerida ja kontekstualiseerida MITER ATT&CK-ga kaardistatud indikaatoreid ning automatiseerida uurimisi sülearvutitega. Võimaldage oma analüütikuid ennetavalt ohte varem enesekindlalt neutraliseerima.

Extend Your SecOps Team

Premium Threat Hunting Service vähendab oluliselt ohtude maandamiseks kuluvat aega, jälgides ohte ja neid ennetavalt jahtides. Niipea, kui potentsiaalne rünnak on kinnitatud, teavitavad meie jahimehed sellest kohe teie meeskonda, et nad saaksid kogenud jahimeeste nõuannete toel kiiresti reageerida juhtumile.

Suurendage oma turbepakki

WatchGuardi API-d, sealhulgas Orioni API-d, lihtsustavad koostööd SOC-tööriistakomplektis, samas kui Orioni sülearvutid loovad ühenduse olemasolevate süsteemidega, et kiirendada ohtude avastamist, uurimist ja reageerimist kogu võrgus, ning SIEMFeeder rikastab teie SIEM-i lõpp-punkti telemeetria ja IoA-dega.

Hästi lihtsustatud pilvepõhine turbepakk

Klikka pildile

WatchGuard Endpoint SOC võimaldab küberjulgeolekualaste teadmiste, automatiseerimise ja turbeanalüütika abil ennetavalt avastada ja reageerida organisatsioonides varitsevatele kõige vargasematele ohtudele, minimeerides samal ajal tegevuse keerukust ja kulusid.