WatchGuard – MFA

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Mitmefaktoriline autentimine (MFA)

AuthPointi mitmefaktoriline autentimine (MFA) pakub turvalisust, mida vajate identiteetide, varade, kontode ja teabe kaitsmiseks. Laske oma ettevõttel töötada enesekindlalt ja muretult lihtsasti kasutatava, kuluefektiivse ja täieliku mitmefaktorilise autentimisega.

Kõrvaldage oma ettevõtte risk nr 1

Sulgege kiiresti ja lihtsalt turvalüngad, mis muudavad teie ettevõtte rikkumiste ja rünnakute suhtes haavatavaks.

Tõhus MFA kaitse ainulaadse mobiilse DNA-ga

AuthPoint kasutab süsteemidele ja rakendustele juurdepääsu andmisel volitatud kasutaja telefoni tuvastamiseks mobiilseadme DNA-d. Seetõttu blokeeritakse kõik ründajad, kes kloonivad kaitstud süsteemile juurdepääsu püüdes kasutaja seadme, kuna seadme DNA erineks.

Lihtsalt kasutatav autentimine otse teie mobiiltelefonist

AuthPointi MFA aktiveerimiseks järgige WatchGuard Cloudis 5-etapilist järjestust ja olete valmis kasutajaid konfigureerima. Märke pole vaja kaasas kanda; autentida oma telefoni lihtsa rakendusega.

Pilvepõhine ja probleemivaba

AuthPointi saab täielikult hallata WatchGuard Cloudis. Kasutajaliides võimaldab vaadata AuthPointi aruandeid ja hoiatusi, konfigureerida teenuseid ja hallata lubasid ühest kohast.

 


Autentimisteenus Pilvehaldus Mobiilirakendus Riistvara token

Autentimisteenus
Hoidke kurjategijad väljaspool võrku AuthPointi abil

WatchGuard’i ainulaadne mitmefaktorilise autentimise (MFA) lahendus mitte ainult ei aita vähendada kaotatud või varastatud mandaatidest tulenevate võrguhäirete ja andmetega seotud rikkumiste tõenäosust, vaid pakub selle olulise võimaluse hõlpsaks seadistamiseks ja haldamiseks täielikult pilvest. AuthPoint ületab traditsioonilise 2-faktorilise autentimise (2FA), kaaludes uuenduslikke viise kasutajate positiivseks tuvastamiseks. WatchGuard suur kolmandate osapoolte integratsioonide ökosüsteem tähendab, et saate kasutada MFA-d, et kaitsta juurdepääsu võrgule, VPN-idele ja pilverakendustele. Isegi mittetehnilised kasutajad leiavad, et AuthPointi mobiilirakendust on lihtne ja mugav kasutada!

Tõhus MFA kaitse mobiilseadme DNA-ga

AuthPoint kasutab teie isikut tõendava lisategurina tõukesõnumit, QR-koodi või ühekordset parooli (OTP); ja meie mobiilseadme DNA vastab süsteemidele ja rakendustele juurdepääsu andmisel volitatud kasutaja telefonile. Seetõttu blokeeritakse kõik ründajad, kes kloonivad kaitstud süsteemile juurdepääsu püüdes kasutaja seadme, kuna seadme DNA erineks.

Lihtsalt kasutatav AuthPointi mobiilirakendus

Proovi järele -> klikka pildile!

WatchGuardi AuthPointi rakendus võimaldab kasutajatel autentida otse oma telefonist! Pole vaja kaasas kanda võtmehoidjaid ega pöidlahoidjaid. Selle asemel installige ja aktiveerige rakendus AuthPointi mõne sekundiga ning kasutage seda nutitelefonist autentimiseks. See võimaldab kiiret push-põhist autentimist ja ka võrguühenduseta autentimist, kasutades telefoni kaameraga QR-koode.

Tugev ökosüsteem

WatchGuardi ökosüsteem sisaldab kümneid kolmandate osapoolte integratsioone AuthPointiga, mis võimaldab ettevõtetel nõuda kasutajatelt autentimist enne tundlikele pilverakendustele, VPN-idele ja võrkudele juurdepääsu. AuthPoint toetab SAML-standardit, võimaldades kasutajatel ühe korra sisse logida, et pääseda juurde kõikidele rakendustele ja teenustele.

Kiire VPN ja kaugjuurdepääsu juurutamine

Igal kaugjuurdepääsul või VPN-i rakendusel peaks olema MFA, et kaitsta võrku volitamata sissepääsu eest. Ja tänapäeva nõudluse tõttu VPN-i ja kaugjuurdepääsu järele muutub see veelgi olulisemaks. Kui teil on WatchGuardi tulekastid, on VPN-i konfigureerimine AuthPointi abil märkimisväärselt lihtne ja tehtud minutitega. Tulemus? Tulemüürid, millel on riskipõhine autentimine.

Haldamine WatchGuardi pilveplatvormil

Proovi ise järgi -> Klikka pildile!

Piiratud IT-personali ja turbeteadmistega ettevõtted saavad kasu MFA-kaitsest, mida on WatchGuard Cloudis lihtne juurutada ja hallata. Pole vaja installida tarkvara, ajastada uuendusi ega hallata plaastreid. Saate konfigureerida ühe globaalse kontovaate või mitu sõltumatut kontot. Lisaks on funktsioon Dark Web Scan saadaval e-posti aadresside ja ettevõtte domeenide otsimiseks, et näha, kas teadaolevate andmetega seotud rikkumiste ajal on pimedas veebis kontosid avalikustatud.

Riistvaraline Token autentimine

AuthPointi ajapõhine ühekordse parooli (OTP) riistvaraline Token on elektrooniline seade, mis on loodud iga 30 sekundi järel turvaliste OTP-de genereerimiseks, mida ettevõtted saavad kasutada alternatiivina mobiilsele autentimisele. Riistvaraline Token on kasutamiseks valmis ja võib pakkuda ettevõtetele täiendavat kaitseallikat, kui mobiilseadmete kasutamine on piiratud või keelatud.