WatchGuard – MFA Pilvehaldus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Lõpp-punkti turvalisus

Mitmefaktoriline autentimine (MFA)

AuthPointi mitmefaktoriline autentimine (MFA) pakub turvalisust, mida vajate identiteetide, varade, kontode ja teabe kaitsmiseks. Laske oma ettevõttel töötada enesekindlalt ja muretult lihtsasti kasutatava, kuluefektiivse ja täieliku mitmefaktorilise autentimisega.

Kõrvaldage oma ettevõtte risk nr 1

Sulgege kiiresti ja lihtsalt turvalüngad, mis muudavad teie ettevõtte rikkumiste ja rünnakute suhtes haavatavaks.

Tõhus MFA kaitse ainulaadse mobiilse DNA-ga

AuthPoint kasutab süsteemidele ja rakendustele juurdepääsu andmisel volitatud kasutaja telefoni tuvastamiseks mobiilseadme DNA-d. Seetõttu blokeeritakse kõik ründajad, kes kloonivad kaitstud süsteemile juurdepääsu püüdes kasutaja seadme, kuna seadme DNA erineks.

Lihtsalt kasutatav autentimine otse teie mobiiltelefonist

AuthPointi MFA aktiveerimiseks järgige WatchGuard Cloudis 5-etapilist järjestust ja olete valmis kasutajaid konfigureerima. Märke pole vaja kaasas kanda; autentida oma telefoni lihtsa rakendusega.

Pilvepõhine ja probleemivaba

AuthPointi saab täielikult hallata WatchGuard Cloudis. Kasutajaliides võimaldab vaadata AuthPointi aruandeid ja hoiatusi, konfigureerida teenuseid ja hallata lubasid ühest kohast.

 


Autentimisteenus Pilvehaldus Mobiilirakendus Riistvara token

Pilvehaldus
Turvaline pilveinfrastruktuur mitmefaktoriliseks autentimiseks

AuthPointi haldamine on WatchGuard Cloudi tsentraliseeritud keskkonnas lihtne ja intuitiivne. Seal olev võimas mitmetasandiline platvorm võimaldab integreerida mitmefaktorilise autentimise (MFA) oma turbetaristusse sõbraliku kasutajaliidese ja optimeeritud identiteedi juurdepääsu haldusprotsessiga.

Identiteedi juurdepääsu haldamine

Rakendage oma organisatsioonis MFA kiire juurutamise abil, mida juhivad viisardid, mis lihtsustavad teie konfigureerimistööd. Hallake kõiki tokeneid ühest kohast, kasutades automaatset õiguste ettevalmistamist ja eraldamist, kasutajate täielikku sünkroonimist (Microsoft Active Directory ja LDAP) ning enam kui 120 kolmanda osapoole integratsiooni toega.

Kasutaja seadistamine

Klikka pildile!

Looge oma kasutajatele ja rakendustele täielik turvaline autentimisstruktuur selliste sätetega nagu välised identiteedid ja AuthPointi lüüs. Lisage ka ressursse, nagu RADIUS-kliendid, SAML-rakendused, IdP/Web SSO portaal ja sisselogimisrakendus.

Arukas aruandlus

Klikka pildile!

Looge oma logide ja sündmuste põhjal kohandatud aruandeid. Vaadake olulist kasutajateavet, et mõista turvamustreid ja tuvastada võimalikke riske. Analüütika hõlmab ressursside kasutamise jälgimist, autentimiste arvu päevas ja palju muud.

 

Riskipõhine autentimine

Klikka pildile

Astuge samm “zero-trust” turvalisuse poole riskipõhiste poliitikatega, mis võimaldavad teil iga sisselogimisel hinnata konto ohustamise tõenäosust. Järjesta kaitstavad ressursid vastavalt riskitasemele ja neile juurdepääsu vajavate kasutajate tüübile ning looge teie ettevõtte vajadustele vastavad kohandatud reeglid.

Kiire VPN-i juurutamine

Kuna RADIUSe seadistamine pole enam vajalik on nüüd lihtsam seadistada VPN’e Fireboxi üle mitmefaktorilise autentimise. Turvalisus ja mugavus muudavad selle integratsiooni võimsaks tööriistaks “zero-trust” rakenduste jaoks. (vaata DEMO >)

 

Täiustatud kasutatavus

Riskifunktsioonide lubamine parandab ka kasutajakogemust, eemaldades täiendava autentimise, kui piisav turvalisus on kontrollitud. Näiteks kui kasutaja pääseb ressursile juurde teadaolevast turvalisest asukohast, ei pruugi ta MFA-d kasutada.

Tasuta Dark Web Scan

Klikka pildile!

Häkkerid püüavad pidevalt leida viise, kuidas andmeid varastada. WatchGuard Cloudi kasutajad saavad otsida ettevõtte domeene ja saada tasuta aruandeid üksikasjadega ohustatud meilikontode kohta, mis on seotud avalike andmetega rikkumiste kohta.

 

Pilvepõhine ühekordne sisselogimine (SSO)

AuthPointi veebi ühekordne sisselogimine muudab kasutajatel lihtsamaks juurdepääsu mitmele pilverakendusele ainult ühe mandaadikomplektiga. See võitleb paroolide väsimusest tulenevate väljakutsetega ning vähendab nõrkade paroolide ja paroolide lähtestamisega seotud turvaaukude ohtu.