WatchGuard – MFA Mobiilirakendus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Lõpp-punkti turvalisus

Mitmefaktoriline autentimine (MFA)

AuthPointi mitmefaktoriline autentimine (MFA) pakub turvalisust, mida vajate identiteetide, varade, kontode ja teabe kaitsmiseks. Laske oma ettevõttel töötada enesekindlalt ja muretult lihtsasti kasutatava, kuluefektiivse ja täieliku mitmefaktorilise autentimisega.

Kõrvaldage oma ettevõtte risk nr 1

Sulgege kiiresti ja lihtsalt turvalüngad, mis muudavad teie ettevõtte rikkumiste ja rünnakute suhtes haavatavaks.

Tõhus MFA kaitse ainulaadse mobiilse DNA-ga

AuthPoint kasutab süsteemidele ja rakendustele juurdepääsu andmisel volitatud kasutaja telefoni tuvastamiseks mobiilseadme DNA-d. Seetõttu blokeeritakse kõik ründajad, kes kloonivad kaitstud süsteemile juurdepääsu püüdes kasutaja seadme, kuna seadme DNA erineks.

Lihtsalt kasutatav autentimine otse teie mobiiltelefonist

AuthPointi MFA aktiveerimiseks järgige WatchGuard Cloudis 5-etapilist järjestust ja olete valmis kasutajaid konfigureerima. Märke pole vaja kaasas kanda; autentida oma telefoni lihtsa rakendusega.

Pilvepõhine ja probleemivaba

AuthPointi saab täielikult hallata WatchGuard Cloudis. Kasutajaliides võimaldab vaadata AuthPointi aruandeid ja hoiatusi, konfigureerida teenuseid ja hallata lubasid ühest kohast.

 


Autentimisteenus Pilvehaldus Mobiilirakendus Riistvara token

Mobiilirakendus

Lihtne ja tõhus autentimine teie käeulatuses

AuthPoint rakendab mitmefaktorilist autentimist (MFA), kasutades AuthPointi rakendust. Iga väline sisselogimiskatse loob turvalise tõuketeate kasutaja nutitelefoni, mis näitab, keda ja kust keegi autentida üritab. Kui see sõnum on osa tema enda sisselogimisprotsessist, nõustuvad nad volitatud võrguressursside ja pilverakendustega ning pääsevad neile kiiresti juurde. Kui mitte, lükatakse autoriseerimiskatse tagasi, mistõttu kurjategijatel blokeeritakse juurdepääs – isegi kui nad kasutavad õigeid mandaate.

Mugav ja Lihtne

Pole vaja kaasas kanda võtmehoidjaid ega pöidlaid; selle asemel kasutage seadet, mis on alati käepärast… oma nutitelefoni. Laadige AuthPointi rakendus Apple’i AppStore’ist või Google Playst tasuta alla ja aktiveerige see mõne sekundiga ning seejärel kasutage seda autentimiseks kõikjal, kus viibite.

Autentimise lihtsus

Klikka pildile!

Push- või QR-koodi kasutav MFA on parem lähenemine kui ühekordsed paroolid (OTP-d), mille saab püüda enne, kui seaduslik omanik saab seda kasutada. Samuti on tõuke autentimise sõnumi kinnitamine või tagasilükkamine kiire ja lihtne, ilma et oleks vaja numbrilist koodi meelde tuletada ja sisestada (proovi DEMO >)

Võrguühenduseta? Pole probleemi!

Olukordades, kus kasutajal puudub telefonist andmeside, näiteks lennukis olles, saab ta autentimiseks kasutada sama AuthPointi mobiilirakendust. Lugege lihtsalt arvutiekraanil kuvatavat QR-koodi ja ainult õige AuthPointi rakendusega kasutaja saab seda lugeda ja kaitstud ressurssidele ligi pääseda.

Mobiilseadme DNA

Mobiilseadme DNA pakub täiendavat identifitseerimistegurit, mis tagab, et ainult volitatud kasutajad saavad süsteemidesse ja rakendustesse sisse logida. Igale ründajale, kes üritab juurdepääsu kloonitud telefoni või rakenduse abil, antakse mittetoimiv ühekordne parool.

Windowsi ja MacOS-i turvaline sisselogimine

Windowsi ja macOS-i masinad pakuvad tavaliselt sisselogimist lihtsa kasutajanime ja parooliga, mis ohustab kriitilise teabe paljastamist, kui mandaadid on ohus. Turvalise sisselogimise funktsioon lisab täiendavat kaitset, kuna kasutajad autentivad oma masinatesse sisselogimisel AuthPointi rakenduse kaudu (Proovi DEMO >)

Mitme “Token’i” tugi

WatchGuardi AuthPointi rakendus võimaldab kasutajatel salvestada täiendavaid autentijaid, võimaldades ühest rakendusest suuremat funktsionaalsust ja väärtust ning luues stiimuli autentimistavade järgimiseks.