Juhtmevabad võrgud

Teostame erinevaid WiFi võrkude väljaehitamisi

WiFi ehk juhtmeta võrk on kui mitme realine sõidurada. Kui see on valesti reguleeritud siis ei ole sealt võimalik saada head tulemust ja tekivad suured liiklusummikud.

WiFi võrguga on sama lugu. Kui seda teha valesti siis tulemuseks on kaos ja investeeritud raha on maha visatud raha.

PMR IT Consulting on selles valdkonnas tegutsenud juba üle 20 aasta ja omame vajaliku kogemust sellelaadsete võrkude väljaehitamisel. Leiame paigaldatavale AP’le kõige optimaalsema koha ruumis, millega saab tagatud parim kvaliteet saadavale juhtmeta võrguga ühendusel.

Samuti on uueks trendiks WiFi seadmete rent kuumaksepõhiselt. See sobib juhuks, kui soovitakse ajutist lahendust kontorisse või üritusele. Samas WiFi rendi puhul saab ettevõte endale alati valida kõige uuemad seadmed, mis tagaksid turvalise ja kiire andmeside kliendi ja WiFi seadme vahel.

Me ei saa täna üle ega ümber IoT (asjad internetis) teemadest. Siin on Ruckus teinud suuri edusamme arendamaks om a WiFi seadmed IoT valmidusega. Uuematel seadmetel on juba sisse integreeritud BLE lahendused ja vanematele seadmetele, millel on USB pesa, saab sinna lisada eraldi BLE seadme. Ruckusel on loodud ka oma IoT virtuaalne kontroller, mis ühildub kolmandate tootjate lahendustega.
Miks mitte lisada juba oma olemasolevale Ruckuse võrgule IoT võimekus, et oma tarka maja hallata või ettevõtte küttearved kontrolli alla võtta.

WiFi seadmete rent

Samuti pakume WiFi seadmete rentimise võimalust. Seeon ideaalne lahendus StartUP ettevõtetele ja neile, kes soovivad ajutiselt tagada vajalik WiFi kasutuse võimalus lühemaks ajaperioodiks.

Seade Rendihind 1 kalendrikuus
R350 Väljaost: 645,00 +km
Rentimine: 64,50 +km
R550 Väljaost: 798,00 +km
Rentimine: 79,80 +km
R650 Väljaost: 1099,00 +km
Rentimine: 119,90 +km
R750 Väljaost: 1401,00 +km
Rentimine: 140,10 +km

Tootevalikus on Ruckus Networking WiFi seadmed ja võrgujagurid:

Meie referentsid leiate siit >>>