Koduvalve

Soodsaim “Kindlustus”, mida oma kodule soetada!

Kas soovid teada, mis toimub sinu kodus, kui oled eemal? Kas soovid selle eest tasuda kuni 3EUR kuus?

Kui juba ühele nendest küsimustest oled vastanud “JAH” siis see teema on sinule.

Et Sensorid teaksid, mida vaja teha kui keegi tungib majja siis selleks on vaja soetada VALVEKESKUS.

Me räägime siin tootjast ELDES, mis suudab hallata nii juhtmega, kui ka juhtmevabu andureid.

Mis on EL-DES?

ELDES on GSM valvesüsteemide tootja (Eldes Alarms). Firma sai alguse Leedus aastal 2005. Nüüdseks on firma väga palju kasvanud ja leidnud esinduse paljudes riikides üle maailma. EL-DES tähendab ei midagi muud kui Electronic-Design

  • Võimalus ühendada nii juhtmevabu kui ka juhtmega sensoreid ja kontorllereid
  • Jälgi kuni 80’t tsooni (juhtmega + juhtmevaba)
  • 8 tsooni (laiendatav)
  • 4 PGM väljundit
  • GSM modem sagedustega 850/900/1800/1900 MHz
  • Toetab temperatuuri andureid
  • Kuni 3km WiFi leviala (otsenähtavuse korral)
  • Toide: 16-24V 50/60 Hz ~1,5A max / 18-24V 1,5A max
  • Soovitatav 12V; 1,3-7Ah tagavara aku jaoks
  • 7Ah aku puhul kestab 30h
  • Mõõtmed: 140x100x18 mm
  • Töötemperatuur: -20 kuni +55 kraadi
  • Garantii 2 aastat

juhtmevaba TEHNOLOOGIA

ELDES uuenduslik juhtmevaba tehnoloogi võimaldab muljetavaldavat tööulatust kuni 3km avatud aladel. Uue tehnoloogia puhul paksud seinad ja sopistatud ruumid ei ole enam takistuseks. Kiire paigaldus ja häälestamine.

Kõrgetasemeline kaitse sissetungijate vastu

ESIM384 teavitab turvaettevõtet ja koduomaniku viivitamatult, kui kutsumata külali(ne)sed tungivad Teie ruumidesse, kui tekib voolukatkestus (aku toitel töötab seade veel edasi kuni 30h) või sissemurdja üritab raadioside signaali kinni panna. Häirepaneel kasutab krüpteeritud kahesuunalist suhtlust raadioseadmetega sagedusel 868MHz. Lisaks on seadmel 2x SIM pesa, et tagada ühe operaatori ärakukkumisel töö üle teise operaatori.

Tee oma kodu nutikaks

ESIM384 abil saate oma kodu hõlpsalt nutikaks muuta. Valige oma eelistatavad kodus automatiseerimise stsenaariumid, kus on saadaval kuni 16 erinevat varianti. ESIM384 plaadil on kasutada 4 PGM väljundit, mis võimaldavad neid laiendada kuni 80’ni. ESIM384 saab näiteks kasutada garaaziuste ja erinevate kodumasinate, valgustite, kütte ja muru kastmise juhtimiseks.

Täielik turvaarsenaal ELDES tootjalt

Kuni 144 juhtmevaba ja traadiga tsooni tagab Teie kodu parima ja paindlikuma turvalisuse. Kasutage erinevaid ELDES’e juhtmeta seadmeid (tulekahjuandurid, liikumisandurid, erinevad sireenid jne …), millega vähendate paigaldamise aega. Vajadusel saate ühendada kolmanda osapoole juhtmega seadmeid: 2’e ja  4’ja juhtmelisi suitsuandureid, liikumisandureid või paigaldada nii juhtmeta kui ka juhtmega seadmeid.

turvasüsteemi erinevad juhtimise viisid

ELDES turvasüsteemi saab juhtida erinevate seadmetega. Valige endale teie pereliikmetele kõige mugavam. Intuatiivne ja hõlpsasti kasutatav Eldes Security mobiilirakendus, juhtmevaba või juhtmega sõrmistik, SMS, kõne või kasutage süsteemi valve alla võtmiseks ja deaktiveerimiseks automaatikafunktsioone

 

Oleme ELDES tooted pannud üles ka meie e-poodi. Visake pilk peale ning pange kokku oma vajadus (eelarve tarvis). Kui see tehtud, võtke meiega ühendust ja me teeme Teile konkreetse pakkumise.

Kui aga te ei ole kindlad, et mis seadmeid vajate siis tuleme kohapeale ning vaatame koha üle ning teeme oma poolsed ettepanekud ning selle põhjal ka pakkumise.


Soovin, et minuga võetaks ühendust valveteenuse teemal.