Juhtmega võrgud

Teostame nõrkvoolu kaabeldusi ja disainimist

Korraliku arvutivõrgu eelduseks ei ole kvaliteetsed aktiivseadmed (võrgujagurid, ruuterid, serverid …). Kvaliteetse võrgu ja ühenduse aktiivseadmete vahel määrab korralik kaabeldus e. passiivvõrk.

Alatihti ei pöörata sellele piisavat tähelepanu ning ehitatav võrk majas on odava hinna saavutamiseks lastud ilma kontrollimata ja madala kvaliteediga vastu võtta. Garantii, mida paigaldajalt nõutakse on liiga lühike.

PMR IT Consulting saab pakkuda oma paigaldustöödele kuni 25 aastast süsteemigaratiid. Meile on tootja poolt väljastatud vastav pädevussertifikaat, mis annab meile võimaluse esindada paigaldustel tootjat ennast.
Meie tootevalikus on täna Excel Networking poolt pakutavad Cat6 – Cat8 vasekaablid ning FO SM ja MM kaablid. Kui soovitakse saada 25 aastast garantiid siis me suudame seda Teile pakkuda. Saame pakkuda ka erapooletut võrgutestimise teenust, kui olemasoleval paigaldajal puudub selleks võimalus.
Testimisel kasutame taadeldud Fluke Networks seadet.

Passiivvõrgu osas on meil tootevalikus Excel Networking lahendused:

Iga passiivvõrk vajab korralike seadmeid, mis ühenduse laiali jagavad. Selleks on meie tootevalikus Ruckus Networking võrgujagurid:

Kui kõik aktiivseadmed on paigas ja soov seda ka kasutama hakata on vaja korraliku tulemüüri, mis jagab sisevõrku ja kuhu saab teha vajalikke reegleid sisevõrgu kaitseks väliste- ja siseste küberrünnakute vastu ning kaitset on  vaja ka lõppkliendi seadmetele, mis liiguvad ringi väljaspool ettevõtte võrku (sülearvutid, telefonid). Selle oleme oma ettevõttes ära lahendanud maailmas tuntud ettevõtte WatchGuard lahendusega.

Meie referentsid leiate siit >>>