RUCKUS WIRELESS

 

Ruckus Wireless loodi aastal 2002 eesmärgiga arendada ja pakkuda parimat WiFi tehnoloogiat, mis kataks ära kõikides kodudes üle juhtmeta võrgu samaegselt edastatavaid multimeediat ning arvutivõrku. Tehnoloogia, mis ka lõpuks loodi, ka kokkuvõttes tegi seda mida sooviti , kuid seoses turu olukorraga ja trendidega otsustati teha ettevõttes suuna muudatus ning hakata arendama tehnoloogiat, mis lahendaks ära ettevõtete ja teenusepakkujate vajadused.
Ehitades oma ajast ees olevat tehnoloogiat, sai Ruckusest kiiresti WiFi uue ajastu pioneer. See lubas kõigil Ruckuse klientidel olla ees ajas ning kasutada kõrgema ja parema kvaliteediga teenust, kui teised ettevõtted, kes ei kasutanid tol ajal Ruckuse lahendusi. Täna pakub Ruckus lihtsat ja parimat kogemust kliendile kellel on võimalus kasutada nutika WiFi lahendusi üle maailma. Ruckus’e nutikas tehnoloogia defineerib ümber mida WiFi suudab ja mis võmsusi on võimalik üle traadita võrgu saavutada.

Et WiFi teenus veelgi paremale tasemele viia ja teenusepakkujatele tervet paketti pakkuda siis alles hiljuti liitus ettevõttega Brocade mis on üks suurimaid võrgu kommutaatorite tootja maailmas.

Meie ettevõtel on au kuuluda Ruckuse edasimüüjate hulka. Ruckus on meile väljastanud Big Dog Partner staatuse

Meile väljastatud sertifikaadid:

1. Ruckus Sales Expert
2. Wireless Portfolio Sales Training
3. Wireless SE Pre-Sales_Wireless Portfolio Pre-Sales certificate
4. Wired Portfolio Sales Training
5. Wired Portfolio (ICX) Sales Engineer Pre-Sales Training
6. SmartZone SE and Partner Assessment
7. ICX Implementer Exam
8. RICXI-Exam_Ruckus ICX Implementer (RICXI) Accreditation Certificate
9. Ruckus Portfolio Sales Accreditation Exam

Miks Ruckus erineb teistest?