WatchGuard – Arvutikaitse

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

WatchGuard Cloud

WatchGuard Cloud on haldusplatvorm, kus lõpp-punktide turbetooteid konfigureeritakse, jälgitakse ja rakendatakse. See pakub reaalajas kaitset ja sidet lõpp-punktidega, sealhulgas turvamootori, allkirjade ja URL-i filtreerimisega, võimaldades administraatoritel saata ülesandeid tuhandetesse arvutitesse sekunditega.

Kaitse tuvastamine ja reageerimine

Olge ees küberohtudest (sh failivaba pahavara ja lunavara) ees ning tehke oma IT-meeskonna elu lihtsamaks. Tugevdage oma turvalisust WatchGuardi EPP-, EDR- või EPDR-lahendustega.

 

Turvamoodulid

Skaleeritav platvorm laiendab hõlpsalt teie ettevõtte lõpp-punkti turvalisust, suurendades nähtavust ja jälgimist, sealhulgas paigahaldust, täiustatud aruandlust ja palju muud.

 

SOC-ide lõpp-punkti turvalisus

Praktikud vajavad laiaulatuslikku ja kulutõhusat turbepakki, et ennetavalt tuvastada ja reageerida tundmatutele keerukatele küberohtudele, mis lähevad turvakontrollist mööda ja varitsevad organisatsioonides.

 

DNSWatchGO

Pilvepõhine teenus, mis pakub domeenitasemel kaitset, sisu filtreerimist ja integreeritud turvateadlikkuse koolitust, et hoida kasutajaid väljaspool teie võrgupiiret reisides turvaliselt.