WatchGuard – Turvamoodulid

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

Laiendage oma lõpp-punkti kaitset lisandmoodulitega

WatchGuard Endpointi moodulid on saadaval teatud EPP, EDR ja EPDR toodetega. Operatsioonisüsteemide ja kolmandate osapoolte rakenduste värskenduste ja paikade keskseks haldamiseks lisage paigahaldus. Kasutage lõpp-punkti teabe krüpteerimiseks ja dekrüpteerimiseks täielikku krüptimist. Rünnakute ja ebatavalise käitumise tuvastamiseks kasutage meie täiustatud aruandlustööriista. Ja lisage andmehaldus, et avastada, klassifitseerida ja jälgida lõpp-punktidesse salvestatud struktureerimata isikuandmeid.


Haavatavuse juhtimine

Avastage, seadke tähtsuse järjekorda ja juurutage kriitilisi Windowsi operatsioonisüsteemi ja kolmanda osapoole rakenduste parandusi, et vältida küberrünnakuid ja leevendada teadaolevaid turvaauke WatchGuardi paigahalduse abil.

Arvuti ketta täielik krüptimine

WatchGuard “Full Encryption” tugevdab kontrolli tundlikke andmeid sisaldavate kõvaketaste ja USB-draivide üle, tagades andmete kaitstuse varguse ja volitamata juurdepääsu eest.

Järelevalve ja toimiv ülevaade

WatchGuard Advanced Reporting Tool genereerib reaalajas turbeteavet, pakkudes sügavat teavet teie rakenduste, võrgu ja kasutajate igapäevaste toimingute ja toimingute kohta.

Privaatsus ja andmekaitse

WatchGuard Data Control jälgib lõpp-punktide isiku- ja tundlikke andmeid. Avastab ja kontrollib automaatselt isikuandmeid, et aidata järgida regulatiivseid nõudeid.

See on saadaval kasutamiseks järgmistes riikides: Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Holland, Norra, Portugal, Hispaania, Rootsi, Šveits ja Ühendkuningriik.