WatchGuard – Arvutikaitse ja tuvastus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

WatchGuard Endpoint Security lahendused pakuvad tehnoloogiaid, mida on vaja täiustatud küberrünnakute peatamiseks lõpp-punktidele, sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje (EPP), lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) ning DNS-i filtreerimislahendused. Lisage terve virn integreeritud mooduleid paigahalduse, tundliku andmekaitse, ketaste ja USB-draivide krüptimise ning turbeteabe jaoks, mis edastatakse ühe kerge agendi kaudu ja mida hallatakse ühelt pilvepõhiselt platvormilt.

WatchGuard EPDR WatchGuard EDR WatchGuard EPP

WatchGuard Pilv

Juurutage ja hallake lõpp-punkti turbelahendusi ühelt klaaspaneelilt. WatchGuard Cloud lihtsustab haldust, nähtavust ja aruandlust, suurendades samal ajal WatchGuardi olemasoleva Endpoint Security portfelli tõhusust ja toimimist. Turvameeskonnad saavad sekunditega ülesandeid tuhandetesse arvutitesse saata.

Kaitske oma digitaalset vara

Lõppkasutaja kaitse tuvastamine ja sellele reageerimine

WatchGuard EPDR ühendab laia EPP-tehnoloogiate komplekti arvutite, sülearvutite ja serverite EDR-i võimalustega, et tuvastada ohte, mida traditsioonilised lahendused isegi ei näe.

Lõppkasutaja tuvastamine ja sellele reageerimine

WatchGuard EDR täiendab teisi EPP lahendusi, lisades täieliku virna EDR-i võimalusi, et automatiseerida mis tahes arenenud ohu tuvastamist, ohjeldamist ja reageerimist.

Lõppkasutaja kaitse

WatchGuard EPP on tõhus pilvepõhine turbelahendus, mis koondab järgmise põlvkonna viirusetõrje kõigi teie Windowsi, macOS-i ja Linuxi lauaarvutite, sülearvutite ja serverite jaoks.