WatchGuard – EPP

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Ennetada, tuvastada ja vastata küberohtudele

WatchGuard Endpoint Security lahendused pakuvad tehnoloogiaid, mida on vaja täiustatud küberrünnakute peatamiseks lõpp-punktidele, sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje (EPP), lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) ning DNS-i filtreerimislahendused. Lisage terve virn integreeritud mooduleid paigahalduse, tundliku andmekaitse, ketaste ja USB-draivide krüptimise ning turbeteabe jaoks, mis edastatakse ühe kerge agendi kaudu ja mida hallatakse ühelt pilvepõhiselt platvormilt.

WatchGuard EPDR WatchGuard EDR WatchGuard EPP

Kas teie praegune viirusetõrje suudab lunavaraga toime tulla?

WatchGuard EPP toode ületab signatuuripõhise viirusetõrje, et peatada pahavara, lunavara ja ohud, mis kasutavad tundmatuid nullpäeva haavatavusi. Veelgi parem, seda hallatakse intuitiivse pilvepõhise konsooli ja kerge agendiga, mis ei sega lõpp-punkti jõudlust.


Põhiomadeused

  • Lõpp-punkti kaitse pahavara, lunavara ja uusimate ohtude eest
  • Üksikasjalik reaalajas kaitse ja aruandlus
  • Hallatud lõpp-punkti tulemüüri
  • Pahavara sügavkülmik, et isoleerida ja vajadusel taastada pahavara
  • Täiustatud desinfitseerimine
  • Veebi filtreerimine ja tegevuse jälgimine

Tugev lõpp-punkti kaitse

WatchGuard EPP-ga on lõpp-punktid kaitstud viiruste, pahavara, nuhkvara ja andmepüügi eest. Kasutame laiaulatuslikku turvatehnikate komplekti, sealhulgas signatuure, kohalikku vahemälu ja isegi omaenda luurevooge, mis on tuletatud meie EDR-toodetega varem tuvastatud pahavarast. See võimaldab meil leida nullpäeva ärakasutamist, kasutades käitumuslikku heuristikat ja teadaolevaid rünnakute indikaatoreid kui kontekstireegleid.

Loodud organisatsioonidele, mis toetavad paljusid lõpp-punkti platvorme

WatchGuard EPP tsentraliseerib järgmise põlvkonna viirusetõrje kõigi teie Windowsi, macOS-i ja Linuxi lauaarvutite, sülearvutite ja serverite jaoks lisaks juhtivatele virtualiseerimissüsteemidele. Samuti võimaldab meie lahendus organisatsioonidel tsentraalselt hallata oma Androidi nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse salvestatud andmete turvalisust ja konfidentsiaalsust.

Turvahalduse konsolideerimine WatchGuard Pilves

WatchGuard EPP teenusega pole vaja haldusriist- ja tarkvara hooldada. See juurutatakse meie WatchGuard Cloudi haldusplatvormilt koos kerge agendiga, mis peaaegu ei mõjuta lõpp-punkti jõudlust. Ühe platvormina võrgu-, lõpp-punkti- ja autentimistoodete haldamiseks lihtsustab WatchGuard Cloud turbehaldust ja suurendab tegevuse tõhusust.