WatchGuard – EPDR

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Ennetada, tuvastada ja vastata küberohtudele

WatchGuard Endpoint Security lahendused pakuvad tehnoloogiaid, mida on täiustatud küberrünnakute peatamiseks lõpp-punktidele (arvutitele). Tegemist pelgalt uue põlvkonna viirusetõrje (EPP), lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) ning DNS-i filtreerimislahendustega. Lisaks turvapaikade halduse võimekus, ketaste ja USB mälupulkade krüptimine, mida saab hallata ühe lihtsa ja väikesemahulise agendi kaudu ja mida hallatakse ühelt pilvepõhiselt platvormilt.

WatchGuard EPDR WatchGuard EDR WatchGuard EPP

Üks lahendus täieliku lõpp-punkti turvalisuse tagamiseks

WatchGuard EPDR ühendab lõpp-punkti kaitse (EPP) ja lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) võimalused üheks kergesti ostetavaks tooteks, et tagada maksimaalne turvalisus keeruliste lõpp-punktiohtude vastu. Ainulaadse ja kõikehõlmava pakkumise loomiseks kasutatakse traditsioonilisi allkirjapõhiseid tehnikaid koos täiustatud funktsioonide ja teenustega. Lubades pideva lõpp-punkti jälgimise, kõigi tegevuste tuvastamise ja klassifitseerimise, suudetakse avastada ja blokeerida kasutajate, masinate ja protsesside anomaalset käitumist. Samal ajal avastatakse ennetavalt uusi häkkimise ja kõrvalehoidmise tehnikaid ja taktikaid, et klienti kiiresti kaitsta. Need sammud on kaasatud ilma lisatasuta ja lisavad kohe täiendava intelligentse kaitsekihi, et ründajatest ette jõuda.


PÕHIOMADUSED

  • EDR pidevaks jälgimiseks, mis takistab tundmatute protsesside täitmist
  • IoA-de (ründeindikaatorite) skriptide, makrode jms käitumisanalüüs ja tuvastamine.
  • Automaatne tuvastamine ja reageerimine suunatud rünnakutele ja mälusisestele rünnakutele
  • Lõpp-punkti kaitse võimalused, nagu URL-i filtreerimine, seadme juhtimine ja hallatav tulemüür
  • Zero-Trust Application ja Threat Hunting funktsioonid tarnitakse hallatavate teenustena
  • Mahult väga väike agent ja hõlpsasti kasutatav pilvepõhine konsool koos üksikasjalike aruandlusega

Kaitse tipptasemel küberrünnakute eest

WatchGuard EPDR on uuenduslik küberturvalisuse lahendus sülearvutitele, arvutitele ja serveritele, mis ühendab endas kõige laiema valiku lõpp-punkti kaitse (EPP) tehnoloogiaid EDR-i võimalustega. See kaitseb kasutajaid täiustatud ohtude, APT-de, nullpäeva pahavara, lunavara, andmepüügi, juurkomplektide, mälusiseste rünnakute ja pahavaravabade rünnakute eest ning pakub ka IDS-i, tulemüüri, seadme juhtimist ning URL-i ja sisu filtreerimise võimalusi. EPDR automatiseerib ainulaadselt ennetus-, tuvastamis-, ohjeldamis- ja reageerimistoimingud ülima turvalisuse tagamiseks, mida on lihtne hallata ja juurutada.

100% usaldus Zero-Trust rakendusteenusega

Selle teenusega klassifitseeritakse protsessid kas pahavaraks või usaldusväärseteks, enne kui lastakse igas lõpp-punktis käitada ainult usaldusväärsetel, võimaldades seeläbi lõplikku vaikimisi keelamise asendit. Meie AI-süsteem klassifitseerib automaatselt 99,98% kõigist töötavatest protsessidest, ülejäänud protsendi klassifitseerivad meie küberturbeeksperdid käsitsi. See lähenemine võimaldab meil klassifitseerida 100% kõigist kahendfailidest ilma valepositiivseid või valenegatiivseid tulemusi loomata.

Kasutage meie ekspertteadmisi ohujahi teenusega

Meie küberjulgeolekuekspertide meeskond analüüsib kõiki häkkimisega potentsiaalselt seotud kahtlaseid tegevusi ja uurib rünnakute tunnuseid, et leida kõrvalehoidmise ja kompromissi tehnikaid. Meie jahimehed otsivad ka ennetavalt anomaalseid käitumismudeleid, mida pole varem võrgus tuvastatud, et aidata EPDR-i kliente:

  • Vähendage MTTD-d ja MTTR-i (keskmine aeg tuvastamiseks ja keskmine reageerimisaeg).
  • Looge uued reeglid, mis esindavad uusi IoA-sid, mida saab lõpp-punktidesse edastada, et kaitsta neid kiiresti uute rünnakute eest.
  • Hankige soovitusi, kuidas rünnakut leevendada ja rünnaku pinda vähendada, et vältida tulevaste rünnakute ohvriks langemist.

Võrgu ja lõpp-punkti järjepidevus WatchGuard Pilves

WatchGuard EPDR-i hallatakse teenuses WatchGuard Cloud, pakkudes kogu WatchGuardi ühtse turvaplatvormi jaoks ühte klaaspaneeli. WatchGuard Cloud pakub ühtset tsentraliseeritud liidest võrguturbe, täiustatud ohutuvastuse, MFA ja lõpp-punkti turvalisuse pakkumiseks ja haldamiseks ning pakub tõhusat haldusvoogu ja turvalisuse nähtavust. Mitme IT-turbelahenduse haldamisel sellel ühisel liidesel saavad WatchGuardi kliendid turvalisuse juurutamise, haldamise ja aruandluse lihtsuse, paindlikkuse ja skaleeritavuse uuel tasemel.