WatchGuard – EDR

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Ennetada, tuvastada ja vastata küberohtudele

WatchGuard Endpoint Security lahendused pakuvad tehnoloogiaid, mida on vaja täiustatud küberrünnakute peatamiseks lõpp-punktidele, sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje (EPP), lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) ning DNS-i filtreerimislahendused. Lisage terve virn integreeritud mooduleid paigahalduse, tundliku andmekaitse, ketaste ja USB-draivide krüptimise ning turbeteabe jaoks, mis edastatakse ühe kerge agendi kaudu ja mida hallatakse ühelt pilvepõhiselt platvormilt.

WatchGuard EPDR WatchGuard EDR WatchGuard EPP

Täiendage oma lõpp-punkti turvalahendust EDR-iga

WatchGuard EDR reageerib teadaolevatele ja tundmatutele ohtudele, pakkudes nähtavust ja kontrollides võrgus töötavaid rakendusi. Kuigi viirusetõrje- ja lõpp-punktikaitseplatvormi tooted on lõpp-punktide skannimiseks ja teadaolevate ohtude otsimiseks olulised, on nende eelised piiratud ilma pideva jälgimiseta täiustatud rünnakute, nagu APT-de, ärakasutamiste ja failivabade rünnakute tuvastamiseks. WatchGuard EDR-i lisamine lõpp-punkti viirusetõrjelahendusele täidab lüngad kõikehõlmava ja tõhusa lõpp-punkti turvalisuse tagamiseks. Või rakendage WatchGuard EPDR-iga kõiki funktsioone, sealhulgas meie EPP- ja EDR-lahendusi, et tagada täielik katvus ühes tsentraliseeritud lahenduses.


Põhiomadused

  • Lõpp-pukti pidev jälgimine
  • Tuvastage ja reageerige automaatselt sihitud rünnakutele ja mälus olevatele rünnakutele
  • Klassifitseerige 100% protsessidest (eelkäivitus, käitamine ja täitmisjärgne), kasutades rakendusteenust Zero-Trust
  • Prevent unknown processes from executing
  • Liivakast reaalses keskkonnas
  • Otsige üles pahatahtlikud osalejad, rünnakukatsed ja kasutage tööriistu selle mõju leevendamiseks ohujahiteenusega

Ennetage küberrünnakuid

WatchGuard EDR pakub võimsat lõpp-punkti tuvastamise ja reageerimise (EDR) kaitset nullpäeva rünnakute, lunavara, krüptootsingute ja muude täiustatud sihitud rünnakute eest, kasutades uusi ja esilekerkivaid masinõppe ja süvaõppe AI mudeleid. Lõpp-punktide ja serverite täieliku nähtavusega jälgib ja tuvastab see pahatahtlikku tegevust, mis võib enamikust traditsioonilistest viirusetõrjelahendustest mööda minna.

Lihtsalt lisage ainult viirusetõrje juurutustesse

WatchGuard EDR installib olemasolevate lõpp-AV-lahenduste peale, et lisada täielik virn EDR-i võimalusi, et automatiseerida mis tahes arenenud ohtude tuvastamist, ohjeldamist ja reageerimist, ning hõlmab meie ainulaadset null-usaldusrakenduste teenust ja ohtude otsimise teenust.

Lubage null-usaldusarhitektuur 100% klassifikatsiooniga

WatchGuard EDR-iga kaasas olev Zero Trust Application Service liigitab protsessid pahavaraks või usaldusväärseteks, enne kui laseb igas lõpp-punktis käitada ainult usaldusväärsetel. See võimaldab pidevat lõpp-punkti jälgimist, kõigi tegevuste tuvastamist ja klassifitseerimist, et paljastada ja blokeerida kasutajate, masinate ja protsesside anomaalne käitumine.

Meie AI-süsteem klassifitseerib automaatselt 99,98% kõigist töötavatest protsessidest. Ülejäänud protsendi klassifitseerivad meie pahavaraeksperdid käsitsi. See lähenemine võimaldab meil klassifitseerida 100% kõigist kahendfailidest ilma valepositiivseid või valenegatiivseid tulemusi loomata.

Suurendage personali kasutamist ja tõhusust

WatchGuard EDR-i ohtude otsimise teenus pakub teavet otse meie küberjulgeolekuekspertide meeskonnalt, et aidata meie klientidel lühendada viimaste rünnakute avastamiseks ja neile reageerimiseks kuluvat aega. Meie analüütikud uurivad kahtlast tegevust ja rünnakute näitajaid, et leida kõrvalehoidmise ja kompromissi tehnikaid ning seejärel luua uusi reegleid, mida saab lõpp-punktidesse edastada, et kaitsta neid kiiresti uute rünnakute eest. Meie jahimehed otsivad ennetavalt ka varem võrgus tuvastamata anomaalse käitumise mustreid ning annavad soovitusi, kuidas leevendada käimasolevat rünnakut ja vähendada võimalike tulevaste rünnakute ründeteenust.