WatchGuard – DNS kaitse

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

DNS-taseme kaitse liikvel olevatele kasutajatele

Olenemata sellest, kas töötate kodukontoris, kohvikus või konverentsiruumis, naudib kaasaegne töötaja võimalust olla produktiivne seal, kus ta tunneb end kõige mugavamalt. Tänapäeval töötab kolmveerand ülemaailmsetest töötajatest vähemalt ühel päeval nädalas kaugtööl. Selle tulemusena toimub üha suurem osa teie äritegevusest väljaspool võrku ja väljaspool teie traditsioonilisi turbetööriistu. WatchGuard DNSWatchGO pakub DNS-taseme kaitset ja sisu filtreerimist, mis kaitseb teie ettevõtet andmepüügi, lunavara ja muude rünnakute eest isegi siis, kui teie kasutaja on väljaspool võrku, ilma VPN-i vajamata.


Põhiomadused

  • DNS-taseme tuvastamine, pakkudes täiendavat turvakihti, et blokeerida ühendused pahalastega
  • Pakub kohest turvakoolitust, et tõsta lõppkasutaja teadlikkust pärast rünnakut
  • Kaitseb lõppkasutajaid automaatselt andmepüügirünnakute ja C2-ühenduste eest
  • Lihtne, alati sisse lülitatud turvalisus – VPN-i pole vaja!
  • Sisu filtreerimine, mis piirab juurdepääsu veebi ohtlikele aladele 130 eelnevalt määratletud blokeerimiskategooriaga
  • Toetab opsüsteeme Windows 7, 8, 10 ja ChromeOS

Kaitse liikvel olles

Andmepüük, pahavara ja lunavara kujutavad endast mõningaid kõige tõsisemaid ohte ettevõtte turvalisusele ning teie töötajad on haavatavamad, kui nad on väljaspool teie turvalist piiri. Teie organisatsiooni turvalisuse tagamise koorem, kuna töötajad rändlevad vabalt, on hirmuäratav, kuid DNSWatchGO muudab teie ettevõtte kaitsmise lihtsaks kõikjal, kus teie kasutajad ka ei läheks. Tuvastades ennetavalt pahatahtliku sisuga seotud DNS-päringuid, peatab DNSWatchGO riskantsete klõpsude muutumise suurteks turvaintsidentideks. Kui teie kasutaja klõpsab lingil või sisestab oma brauserisse veebiaadressi, jälgib DNSWatchGO DNS-liiklust meie luurevoogudega ja korreleerib seda, tuvastades ja blokeerides ühendused pahalastele kuuluvate domeenidega.

Võrguväline nähtavus ja jõustamine

Kuna kasutajad muutuvad mobiilsemaks, kaotate nende Interneti-tegevuse nähtavuse, luues teie kaitsemehhanismides olulise pimeala. Samuti võite produktiivsuse huvides piirata oma kasutajatel juurdepääsu teatud tüüpi sisule, nagu sotsiaalmeedia ja täiskasvanutele mõeldud saidid. DNSWatchGO annab teile kohese nähtavuse ja kontrolli nii võrgu sees kui ka väljaspool seadmetes toimuva veebitegevuse üle, võimaldades teil jõustada veebisisu eeskirju, et hoida kasutajad eemal veebipiirkondadest, mis võivad teie ettevõtet ohustada. Saate hõlpsalt luua oma kasutajatele eeskirju, mis põhinevad 130 eelnevalt määratletud blokeerimiskategoorial, ja viimistlege üksikute kasutajate või rühmade juurdepääsu.

Võitlege andmepüügiga automatiseeritud koolitusega

90% rünnakutest saavad alguse edukast andmepüügimeilist, mis meelitab kasutajaid lingil klõpsama või alla laadima faili, mida nad ei peaks. DNSWatchGO on esimene turvateenus, mis pakub andmepüügivastast kaitset ja koolitust kõikjal, kus teie kasutajad lähevad, võimaldades teil ära kasutada neid õpetatavaid hetki, mil õppetund kõige tõenäolisemalt jääb pidama. Kui lõppkasutaja klõpsab meilil või lingil, mille DNSWatch on tuvastanud andmepüügikatsena, suunatakse ta ümber interaktiivsele videole, mis õpetab andmepüügi rünnaku hoiatusmärke ja annab kasutajale toimingu, näiteks rikkumisest teatamise. meilisõnumite saatmine või mõne oma IT-meeskonna liikmega rääkimine, kui nad tulevikus ohuga kokku puutuvad.

Madala TCO’ga pilveteenus

DNSWatchGO kui 100% pilvepõhine lahendus, mida on lihtne juurutada ja hallata, säästes teie aega ja raha. Puudub riistvara ega vaja tarkvara käsitsi värskendada, samas kui seadmed käivituvad minutitega, pakkudes kiiresti nähtavust Interneti-tegevusele kõikjal, kus teie kasutaja ka ei läheks. Hallake kõigi oma kasutajate DNSWatchGO eeskirju keskselt.

Väiksemahuline agent

DNSWatchGO on kerge klientrakendus, mille installite teie võrgust lahkuvatesse kaasaskantavatesse arvutitesse (nt töötajate sülearvutitesse või õpilaste sülearvutitesse). Pärast installimist saadab DNSWatchGO DNS-päringud DNSWatchi teenusele, et neid võrrelda pahatahtlike domeenide andmebaasiga. DNSWatchGO toetab Chrome OS-i, Windows 7, 8 ja 10.

Kuidas see töötab

WatchGuard DNSWatchGO jälgib väljaminevaid DNS-päringuid, korreleerides neid pahatahtlike saitide koondatud loendiga. Pahatahtlikuks tunnistatud taotlused blokeeritakse, suunates kasutaja turvalisele saidile, et tugevdada andmepüügikoolitust.