WatchGuard – MFA Riistvaraline TOKEN

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Lõpp-punkti turvalisus

Mitmefaktoriline autentimine (MFA)

AuthPointi mitmefaktoriline autentimine (MFA) pakub turvalisust, mida vajate identiteetide, varade, kontode ja teabe kaitsmiseks. Laske oma ettevõttel töötada enesekindlalt ja muretult lihtsasti kasutatava, kuluefektiivse ja täieliku mitmefaktorilise autentimisega.

Kõrvaldage oma ettevõtte risk nr 1

Sulgege kiiresti ja lihtsalt turvalüngad, mis muudavad teie ettevõtte rikkumiste ja rünnakute suhtes haavatavaks.

Tõhus MFA kaitse ainulaadse mobiilse DNA-ga

AuthPoint kasutab süsteemidele ja rakendustele juurdepääsu andmisel volitatud kasutaja telefoni tuvastamiseks mobiilseadme DNA-d. Seetõttu blokeeritakse kõik ründajad, kes kloonivad kaitstud süsteemile juurdepääsu püüdes kasutaja seadme, kuna seadme DNA erineks.

Lihtsalt kasutatav autentimine otse teie mobiiltelefonist

AuthPointi MFA aktiveerimiseks järgige WatchGuard Cloudis 5-etapilist järjestust ja olete valmis kasutajaid konfigureerima. Märke pole vaja kaasas kanda; autentida oma telefoni lihtsa rakendusega.

Pilvepõhine ja probleemivaba

AuthPointi saab täielikult hallata WatchGuard Cloudis. Kasutajaliides võimaldab vaadata AuthPointi aruandeid ja hoiatusi, konfigureerida teenuseid ja hallata lubasid ühest kohast.

 


Autentimisteenus Pilvehaldus Mobiilirakendus Riistvara token

Riistvaraline TOKEN

Lihtne autentimine, mis kohandub teie ettevõtte vajadustega

AuthPointi ajapõhised riistvaramärgid on suletud elektroonilised seadmed, mis genereerivad turvalisi ühekordseid paroole (OTP-sid) iga 30 sekundi järel. Ettevõtted saavad seda meetodit kasutada kaitstud ressurssides autentimiseks alternatiivina mobiilimärgile.

Maksimaalne paindlikkus ja turvaline OTP autentimine

Pakkuge laiaulatuslikku MFA-lahendust, mis kohandub teie ärinõuetega erinevatel tasanditel ja lisab vajadusel täiendava turvakihi. Kasutusvalmis ja mugavalt kujundatud riistvara autentimine siis, kui see on kõik, mida vajate.

 

Token-seemneid ei ekspordita ega eksponeerita kunagi

Algfailid toodetakse turvalises võrgus, mis on isoleeritud Internetist ja edastatakse automaatselt pilve ilma inimese sekkumiseta, mis tähendab, et neid ei avaldata kunagi ja keegi ettevõtte sees ega väljaspool ei pääse neile juurde.

Kiire TOKEN’i pakkumine

Kikka pildile!

Hallake TOKN’it ilma IT-st või tehnilisest toest sõltumata. Meie lihtsustatud žetoonide varustamise protsess iseteenindusportaalis võimaldab teil lihtsalt kasutajatele žetoone välja saata ning nad saavad end siduda ja aktiveerida, ilma et oleks vaja täiendavat abi.

 

Kolmanda osapoole TOKEN’ite tugi

WatchGuard’il on küll oma riistvaraline TOKEN, kuid AuthPoint toetab ka kõiki OATH TOTP-ga ühilduvaid kolmanda osapoole riistvaralisi TOKEN’eid.