WatchGuard – WiFi pilvehaldus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Lõpp-punkti turvalisus

WiFi 6 WiFi pilvehaldus Aruandlus WiFi kasutus

WiFi pilvehaldus

Turvaline juhtmevaba kogemus jõudlust ohverdamata

WatchGuard Cloudi WiFi pakub oluliselt lihtsustatud haldustööriistu WiFi 6 pääsupunktide hõlpsaks juurutamiseks, konfigureerimiseks ja nende kohta aruandmiseks, pakkudes samal ajal rikkalikku integratsiooni WatchGuardi lahenduste portfelli, sealhulgas Endpoint Security, AuthPointi ja Fireboxi seadmetega kasutajad turvavad ja maksimeerivad IT-ressursse.

Liikuge pilve

Loobuge oma infrastruktuurist ja liikuge pilve. WatchGuard Cloudiga on turvateenuste pakkumine kiirem, automatiseeritum ega nõua kohapealsete halduslahenduste installimist ja hooldust. Tooge pilve eelised oma turvalahendustesse juba täna.

Mitmetasandilised võimalused

Vähendage mitme teenuse haldamise keerukust, et hõlpsasti juurutada, konfigureerida ja raporteerida iga kasutaja WiFi-ühenduse ja jõudluse kohta ühel platvormil, kasutades WiFi-d teenuses WatchGuard Cloud.

 

Aruandlus ja nähtavus

Rikkalik ülevaade olulistest aruandlusest, nagu signaali tugevus, traadita kliendi ribalaiuse tarbimine, pääsupunkti kasutamine ja kliendi jaotus, et tagada alati terviklik ülevaade teie seadme seisundist ja süsteemist.

 

Kohandage oma WiFi avalehe portaali

Kuvage kaitstud WiFi-võrguga ühendatud külalistele kaubamärgiga suletud portaale, enne kui pääsete juurde täiendavatele võrguressurssidele. Isikupärastage logo, taustpilt ja kuvatav tekst.