WatchGuard – WiFi aruandlus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

WiFi 6 WiFi pilvehaldus Aruandlus WiFi kasutus

WiFi aruandlus

Arukas aruandlus ja sügav nähtavus traadita võrgus

Üksikasjalik jälgimine ja aruandlus kogu juhtmevaba keskkonnas võimaldab turvalisust ja keskendumist, mida IT-administraatorid vajavad, et nende väärtuslikku aega ja energiat parimal viisil kasutada. WatchGuard Cloudiga pakuvad meie Wi-Fi-tooted paremat nähtavust olulise teabe kohta, nagu laoseisu juhtimine, lõppkasutaja ribalaiuse tarbimine ja juurutatud WiFi-pääsupunktide toimivusanalüütika aruandlus.

Pääsupunkti “terviseandmed”

Klikka pildile!

Määrake täpselt ühendatud klientide arv, seadme olek ja klientide poolt määratud aja jooksul tarbitud ribalaius. Tehke kiiresti tõrkeotsing ja diagnoosige ribalaiusega probleeme juurutatud pääsupunktides, et minimeerida seisakuid ja maksimeerida tootlikkust.

 

Võrgutarbimise aruandlus

Klikka pildile!

Jälgige tõhusalt võrgukasutust, parimaid kliente erinevates seadmetes ja ühenduse probleeme, et minimeerida võrgu seisakuid. Uurige kanali- ja signaaliühenduse aruandlust, et jõudlusprobleeme põhjustavate madalate RSSI ja madalate andmeedastuskiiruste üksikasjad täpselt kindlaks määrata. Saate ülevaate aja kestusest, mõjutatud klientide arvust ja liikluse üles- või allalaadimismahust, et säästa käsitsi aruandlusele kuluvat aega.

Kliendi üksikasjalikud aruanded

Klikka pildile!

On tagatud juurdepääs pääsupunkti kaudu kasutusel põhinevatele andmetele koheselt reaalajas klientide loendite, ühendusprobleemide ja parimate klientide andmetele. Määrake andmeedastuskiirused, liiklusmaht ja ühenduse sündmused erinevate pääsupunktide, raadiote, kanalite ja oleku jaoks iga sündmusega seotud ajatemplite abil. Ilma neid andmeid käsitsi logimata näete kohe ebaõnnestunud SSID-sid, seotud MAC-aadresse, IP-aadresse, tõrke põhjuseid, aega ja probleeme erinevates traadita võrgus juurutatud pääsupunktides.

Kuva asukoha, korruse ja kohandatavate rühmade järgi

Klikka Pildile

Uurige võrgu jõudlust, vaadates abonendi ja rentniku kontot, juurutatud võrkude asukohti kuni individuaalse pääsupunktini välja. Administraatorid saavad luua piiramatul arvul pesastatud kaustu, mis esindavad hooneid, korruseid, osakondi või muid tähendusrikkaid rühmi. Korraldage andmeid, valides vastavalt soovile vanema või alamkausta, et vaadata valitud rühma analüüsi.

Andmed viisil nagu soovite

SYSLOG võimaldab klientidel eksportida WiFi andmeid WatchGuard Cloudi. WatchGuard Cloudist eksporditud andmete toel saavad välised serverid kasutada usaldusväärseid andmeid, andmeid teile vajalikus vormingus.