WatchGuard – WiFi kasutus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

WiFi 6 WiFi pilvehaldus Aruandlus WiFi kasutus

WiFi kasutus

Leidke enda jaoks WatchGuardi WiFi 6 pääsupunktid ja kuidas need teie arenevatele traadita ühenduse vajadustele kasu toovad. Alates isiklikest seadmetest kuni ulatuslike ettevõtete võrkudeni. WatchGuard WiFi-tooted pakuvad kiiret ühenduvust ja turvalist WPA3-krüptimist, et tagada teie kasutajate turvalisus ja produktiivsus.

Siseruumides – madala tihedusega keskkonnad

Asukoha saab liigitada madala tihedusega, kui sellel on pääsupunktiga ühenduses paar klienti. Kõige tavalisemad madala tihedusega keskkonnad on väikesed kontorid, kaugkontorid ja koosolekuruumid. Need keskkonnad toetavad harva kümnete klientide samaaegset ühendust.

Siseruumides – keskmise tihedusega keskkonnad

Keskmise tihedusega keskkonda määratletakse kui paljude kasutajate mugavat toetamist pääsupunktiga ühenduse loomisel. Kaubanduslikud jaemüügi- või müügipunktisüsteemid jaemüügis, K-12 koolides ja kontorites on keskmise tihedusega keskkondade peamised näited. Oluline on arvesse võtta keskkonnamuutujaid, mis võivad signaali tugevust mõjutada, nagu vesi, tellised, betoon või metall, mis võivad mõjutada vajalike juurdepääsupunktide arvu. Võimalik, et suure tihedusega pääsupunkt sobiks paremini.

Siseruumides – kõrge tihedusega

Suure tihedusega keskkonnaks tuleks pidada sadade või tuhandete klientide ja erinevate seadmete ühenduvuse toetamiseks mõeldud suuri juurutusi. Suure katvusepõhise kasutuselevõtu näited on kõrghariduslinnakud, suured kontorid, konverentsikeskused ja hotellid.

Väljas ja vastupidav – suure tihedusega

Laiaulatusliku juurutuse arhitektuur võib sisaldada karme ilmastikutingimusi. Suure jõudlusega traadita pääsupunktid sobivad ideaalselt suure tihedusega keskkondadesse, et pakkuda sujuvat juhtmevaba kogemust olenemata tingimustest. Erinevate välitingimustes kasutatavate ja vastupidavate suure tihedusega keskkondade hulka kuuluvad tootmislaod, tööstuslikud sügavkülmikud, ulatuslikud ettevõtete või hariduslinnakud ja kõik nende vahele jääv. Sellesse kategooriasse kuuluvad vähem levinud kasutusjuhtumid, mida WatchGuardi WiFi-pääsupunktid praegu toetavad, hõlmavad laagriplatse, parkimismajasid ja mänguväljakuid.

Külaliste WiFi ja turundus

BYOD ja IoT esilekerkimisega on juhtmevabad kogemused muutunud meie igapäevaelu. WatchGuardi lahendused haldavad tõhusalt külaliste juurdepääsu, kaitstes kolmandate osapoolte sisu ja pakkudes sujuva ühenduse loomiseks kohandatavas sidusportaalis lihtsat läbiklõpsamislehte. Kohtumiste registreerimist, küsitlustööriistu, sihipäraseid tutvustusi ja tõukemärguandeid saab edastada ilma traadita ühendust katkestamata.