WatchGuard – Orion

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

 

WatchGuard Orion Laiendatud EDR & EPDR Esmaste ohtude leidmine

Ennetav küberturvalisus tõhusate turvatoimingute jaoks

WatchGuard Orion ühendab reaalajas ja sügava nähtavuse laiaulatusliku turbeanalüütika ja -tööriistadega, andes SOC jahimeestele, analüütikutele ja reageerijatele võimaluse tõhusalt käsitleda keerulisi, avastamata ohte. Selle mitme rentnikuga pilvepõhine arhitektuur tähendab vähem aega infrastruktuuri haldamiseks ja rohkem aega ohtude ennetamiseks.


Lülituge ennetavale kaitsestrateegiale

Orioni kasutusel olev käitumisanalüütika tuvastab, seab tähtsuse järjekorda ja kontekstualiseerib automaatselt ebanormaalset tegevust suures ulatuses. WatchGuardi küberturvalisuse ekspertide ja ajakohase luure toel võimaldab see SecOpsi meeskondadel ennetada kõige vargasemaid vastaseid, suurendades SOC täpsust ja tõhusust.

Jahtige tundmatuid, keerukaid rünnakuid

Orioni jahireeglid analüüsivad lõpp-punkti telemeetriat reaalajas, et avastada, prioriseerida ja kontekstualiseerida indikaatorid rünnakusignaalidena, mis on kaardistatud MITRE-ga. SOC jahimehed saavad oma rünnakuhüpoteeside kinnitamiseks kasutada WatchGuardi ajakohaseid platvormi jahireegleid, aga ka luua oma reegleid, kasutades 365-päevast retrospektiivset andmejärve.

Uurige ja reageerige varem

SOC-i analüütikud saavad luua ja laiendada meie valmisuuringuid platvormi sülearvutite kaudu, et need sobiksid oma tavadega. WatchGuardi andmeteadlased hõlmavad masinõppe analüütikat ja narratiivi, et selgitada algpõhjuste analüüsi metoodikat ja samme.

Tase üles kogemuse ja koostööga

WatchGuard Orion kiirendab analüütikute väärtushinnangu saavutamise aega, tehes koostööd vahejuhtumite ja teadmiste jagamise kaudu. Algajad analüütikud õpivad vanempraktikutelt, kuidas arendada oma oskusi jahireeglite, märkmike ja mänguraamatute abil, kiirendades kogu SOC kogemust.

Komplekteerige kokku täiuslik turvapakkett

Through its APIs and notebooks, WatchGuard Orion seamlessly integrates into your operation ecosystem to extend the investigation and orchestrate the cross-functional response workflow.