WatchGuard – Laiendatud EDPR/EDR

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

 

WatchGuard Orion Laiendatud EDR & EPDR Esmaste ohtude leidmine

Tõstke oma kohtuekspertiisi oskused kõrgemale tasemele

WatchGuardi lõpp-punktide turbelahenduste täiustatud versioonid pakuvad kõiki funktsioone, mida leiate meie standardsetest EDR- ja EPDR-toodetest, kuid lisafunktsioonidega, et ennetavalt otsida ohustatud lõpp-punkte või tugevdada neid kõige levinumate pahavaravabade ründetehnikate vastu.

Sulgege turvalüngad, olge ohtudest ees

Tänapäeva ohutehnikad on väga keerukad ja arenevad pidevalt. Lihtsad, kuid tõhusad hügieenitavad võivad tähendada erinevust väiksema turvatoimingu ja ohvriks saamise vahel. Need tavad ulatuvad lõpp-punktide rünnakupinna vähendamisest kuni võrgus varitsevate tekkivate kampaaniate paljastamiseni enne tegelikku kompromissi.

Jälgige või blokeerige “GeoLocation” liiklust

Täiustatud turbepoliitikad võimaldavad teil jälgida või tugevdada lõpp-punkte kahtlaste skriptide ja levinud ründetehnikate käivitamisel, mida kasutavad keerukad ohud, näiteks:

  • Hägustatud parameetritega PowerShell
  • Tundmatud skriptid
  • Kohapeal koostatud programmid
  • Makrodega dokumendid
  • Registrimuudatused, mis käivituvad Windowsi käivitumisel

Tsentraliseerige IoC-põhine turvatehnika

WatchGuard Advanced EDR ja WatchGuard Advanced EPDR pakuvad lihtsat viisi lõpp-punktides IoC-de keskseks haldamiseks ja otsimiseks, koondades samal ajal tulemused intuitiivsele armatuurlauale. See võimaldab teie meeskonnal kiiresti otsida hiljuti avalikustatud intsidente või vahetada turbeteavet teie valdkonnas ning leida mõjutatud lõpp-punkte kohtuekspertiisi analüüsis. Toetatud on erinevat tüüpi indikaatorid – räsid, failinimi, tee, domeen, IP ja Yara reeglid.

Võrrelge WatchGuard EDR, EPDR ja laiendatud EDR/EPDR

Tugevdage oma turvaprogrammi, võttes kasutusele ennetavama poosi koos täiustatud võimalustega, lisaks WatchGuard EDR-ile ja WatchGuard EPDR-ile.

Klikka pildile!