WatchGuard – Ohtude jahtimine

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Tänapäeva ohumaastik on väga keerukas ja uute viiruste hulk on enneolematu. Võitle selle uue reaalsusega, juurutades WatchGuard Endpoint Security. See annab teile võimaluse hõlpsasti hallata tehnoloogiaid – sealhulgas järgmise põlvkonna viirusetõrje-, EDR-i ja DNS-i filtreerimislahendusi –, mis on vajalikud täiustatud küberrünnakute peatamiseks, ning täielikku komplekti integreeritud mooduleid täiendavate kaitsekihtide jaoks paikamiseks, laiendatud nähtavuse ja andmete kontroll.

Kaitse tuvastamine & Vastus Turvamoodulid Turvakeskus DNS kaitse

 

WatchGuard Orion Laiendatud EDR & EPDR Esmaste ohtude leidmine

Avage proaktiivsuse jõud ja ärge jätke ähvardusi kuhugi peitu

Premium Threat Hunting Service abil suurendate kohe ja järsult oma võimet paljastada peidetud vastaseid rünnaku varases staadiumis. Vältige kuudepikkust piiramisrõngas olemist, kuna teil ei õnnestunud keerulisi rünnakuid tuvastada ega kõrvaldada.


Niipea, kui see juhtub, saate teada

WatchGuardi jahimehed hoiatavad teid, kui, millal ja kus toimub kinnitatud rünnak, mis vähendab oluliselt teie MTTD-d (keskmist tuvastamisaega). Samal ajal aitavad rakendatavad aruanded vähendada teie MTTR-i (keskmist reageerimisaega), pakkudes asjatundlikke nõuandeid, mis aitavad intsidentidele reageerida.

Tugevdage oma turvahoiakut

Kliki pildile!

Teenus pakub:

  • Ohukontekst ja täiustatud nähtavus MITER ATT&CK kaudu
  • Intelligentsuspõhised ja inimeste juhitud teadmised, mis vähendavad tuvastamiseks kuluvat aega
  • Rakendatavad juhised tulevaste rünnakute parandamiseks ja vältimiseks, vähendades reageerimisaega, intsidentide mõju ja kulusid
  • Parem arusaam arenenud ohus osalejate taktikatest, tehnikatest ja protseduuridest

Vähendage koheselt üldkulusid

Kliki pildile!

WatchGuard otsib teie lõpp-punktides ohtusid, võimendades WatchGuard Orioni võimalusi koos ohumaastiku nähtavusega. Keskenduge oma ettevõttele, samal ajal kui meie jahimehed vähendavad hoiatusmüra 99,9%.

  • Jagatakse ainult kinnitatud ähvardusi
  • Vahetu juurdepääs vahejuhtumiaruannetele ja jahitegevusele, mis on kaardistatud MITER ATT&CK-ga

WatchGuardi ohujahioperatsioonid

Pidev lõpp-punkti jälgimine

Meie ohukütid seostavad ebanormaalse käitumise nõrgad signaalid ohuluurega ja otsustavad, kas need vajavad täiendavat uurimist. Lisaks formuleerivad nad rünnakute hüpoteese, kasutades uusimat ohuluuret.

Ohu kinnitamine ja toimiv aruandlus

Jälgijad kontrollivad hoiatusi, et minimeerida teie meeskonnale saadetavate valepositiivsete tulemuste arvu. Rünnaku korral hõlmavad toimitavad aruanded algpõhjuste analüüsi, kasutatud MITER ATT&CK tehnikaid, mõjutatud varasid, juhiseid katmata ohu likvideerimiseks ja turvalünki, mida tulevaste rünnakute ärahoidmiseks sulgeda.

Kuuaruanded

Saate aru WatchGuardi jahimeeste ohujahtimistegevusest ja oma riskiskoorist, mis põhineb paljastatud ohtude arvul. See igakuine aruanne näitab teenuse väärtust ja võib õigustada vajadust eelarve järele turvaprogrammi tugevdamiseks.

 


Täiendav ennetus kiht teie turvaprogrammi jaoks

Klikka pildile!