WatchGuard Passport

Kaitske kaugtöötajaid

WatchGuard Passport annab teie töötajatele pilvepõhise turvalisuse, mida nad vajavad kontoris, kodus või liikvel olles vabalt töötamiseks. Kõik Passporti komplekti kuuluvad teenused pakuvad püsivat ja alati sisselülitatud kaitset, mis liigub teie kasutajaga kaasa.

DNS-taseme kaitse liikvel olevatele kasutajatele

Laptop showing DNSWatchGO alertKaitske oma kasutajaid andmepüügi, lunavara ja muude rünnakute eest ilma VPN-i nõudmata.

Lihtsalt kasutatav autentimine otse teie mobiiltelefonist

Laptop and Mobile Phone showing WatchGuard AuthPoint screensTokeneid pole vaja kaasas kanda – autentige oma telefoni lihtsa mobiilirakenduse abil.

Lõpp-punkti kaitse, tuvastamine ja reageerimine WatchGuard EPDR’ga

Red shield with white checkmark on the front next to a laptop showing charts and network dataWatchGuardi lõpp-punkti turvaplatvorm pakub maksimaalset kaitset minimaalse keerukusega, et kõrvaldada lõpp-punkti turvalisuse oletused.


Püsiv, alati sisse lülitatud kaitse, mis on teiega kõikjal

Ettevõtetel peab olema võimalus laiendada turbevõimalusi kasutajatele ja seadmetele, olenemata nende asukohast. Töötajad, töövõtjad, külastajad ja nende seadmed kasutavad regulaarselt teie ettevõtte võrku, kui nad täidavad oma tööülesandeid nii ettevõttesiseselt kui ka väljaspool seda. Samal ajal kas või ükski nakatunud klientseade või varastatud parooliga häkker võib olla ründajale kui avatud uks (turvanõrkus). WatchGuardi Passport on turvalisuse komplekt, mis sisaldab endas kolme põhilist turvamoodulit:

Mitmeastmeline autentimine, DNS kaitse ja kliendtseadme kaitse (EPDR)

PILVEPÕHINE HALDUS

WGP (WatchGuard Passport) on 100% pilves hallatav. Seega pole vaja riistvara juurutada ega -hooldada. Aruannete, hoiatuste vaatamine, teenuste seadistamine, lõpp-punkti klientide juurutamine ja autentimislubade haldamine toimub pilves.

Mis sisaldub WGP’s?
Mitmefaktoriline autentimine

Laptop and Mobile Phone showing WatchGuard AuthPoint screensSagenenud güberrünnete ja paroolivarguste sagedus on ajas kasvavas trendis. WatchGuard AuthPoint MFA (Multi Factor Authentication) on üks töökindel lahendus, mis lisab uue taseme atentimiseks kaitsmaks kõrvalistel isikutel ilma teie teadmata sisselogimist tööarvutisse või kolmandatesse rakendustesse. AuthPoint kasutab tõukesõnumeid, QR-koode või ühekordseid paroole (OTP-sid). kombinatsioon iga kasutaja telefoni mobiilseadme DNA-ga, et kasutajaid tuvastada ja autentida.

DNS kaitse

Laptop showing DNSWatchGO alertKui kasutajad sisenevad ettevõtte võrku väljaspool ettevõtet, võib nende tegevuse nähtavus kaduda ehk nii tekib turvalisuse pimeala ja jättes kasutajad haavatavaks andmepüügi ja pahavara rünnakute suhtes. DNSWatchGO abil saab kaitstud seadmetele ühtse nähtavuse, olenemata nende asukohast. Kui võrgust väljas, siis host klient jälgib ja korreleerib väljaminevaid DNS-i päringuid pahatahtlike domeenide koondatud loendiga. Kõik püüded suhelda keelatud domeenidega blokeeritakse seniks, kui blokeeritud domeen saadetakse DNSWatchGo pilvelahendusse edasiseks uurimiseks.

Lõpp-punkti turvalisus

Red shield with white checkmark on the front next to a laptop showing charts and network dataWatchGuard EPDR on uuenduslik pilvepõhine küberturvalisuse lahendus lõpp-punktide ja serverite jaoks. WatchGuard EPDR ühendab endas EDR ja EPP võimekust, automatiseerides mis tahes arenenud ohu ennetamist, tuvastamist, ohjeldamist ja reageerimist.
Tänu oma kahele teenusele EDR ja EPP, mida haldavad WatchGuardi turvaeksperdid ja mida tarnitakse funktsioonina:
EDR – “Zero-Trust”, “Application Service” ja “Threat Hunting Service”.
EPP – IDS, hallatav tulemüür, seadme juhtimine, meilikaitse, URL-i ja sisu filtreerimine.