Koduvalve seadmed

Odavaim “kindlustus”, mida oma kodule soetada!

Kas soovid teada, mis toimub sinu kodus, kui oled eemal?
Kas soovid selle eest tasuda igakuiselt vähem, kui teenusepakkujale?

Kui juba ühele nendest küsimustest vastasid “jah” siis see pakkumine peaks olema sulle …

Et andurid teaksid mida vaja teha on, kui tuleb häire, siis selleks on vaja paigaldada nn. VALVEKESKUS. Selleks on meie komplektis selline toode …

Eldes_www_ESIM38_devices
Eldes ESIM384 hübriid valvekeskus – Hinnaga €210,60
 • Võimalus ühendada nii juhtmevabu kui ka juhtmega sensoreid ja kontrollereid
 • Jälgi kuni 80 tsooni (juthmega + juhtmevaba)
 • 8 tsooni (Laiendatav)
 • PGM väljundeid: 4
 • GSM modem sagedused 850/900/1800/1900 MHz
 • Toetab temperatuuri sensoreid
 • Kuni 3000m wifi leviala (otsenähtavuse korral)
 • Toide: 16-24V 50/60 Hz ~1.5A max / 18-24V 1,5A max
 • Soovitatav 12V; 1,3-7Ah tagavara aku jaoks
 • 7Ah aku puhul kestab 30h
 • Mõõtmed: 140x100x18 mm
 • Töö temp: -20…+55°C
 • Garantii 2 aastat

See seade hakkaks olema andurite aju ehk keskus. Sinna saab paigaldada kaks SIM kaarti. Seda juhuks, kui üks operaator on juhtumisi katki siis helistatakse teise operaatori kaudu.

Eldes_www_384_icon

PARIM traadita tehnoloogia

Eldese uuenduslik traadita tehnoloogia võimaldab muljetavaldavat traadita tööulatust kuni 3 km avatud aladel. Uue tehnoloogia puhul paksud seinad ja sopistatud ruumid ei ole enam takistuseks. Kiire paigaldus ja häälestus.

Kõrgetasemeline kaitse sissetungijate vastu

ESIM384 teatab turvaettevõttele ja koduomanikule viivitamatult, kui kutsumata külalised tungivad teie ruumidesse; voolukatkestus (väline varuaku töötab kuni 30 h); või sissemurdja üritab raadioside signaali kinni panna. Häirepaneel kasutab krüptitud kahesuunalist suhtlust raadiosideseadmetega sagedusel 868 MHz. 2x SIM-kaardid tagavad täiendava turvalisuse.

 

Eldes_www_ESIM38_smarthome

Tee oma kodu nutikaks

ESIM384 abil saate oma kodu hõlpsalt nutikaks muuta. Valige oma eelistatavad kodus automatiseerimise stsenaariumid, kus on saadaval kuni 16 erinevat varianti. ESIM384 plaadil on saadaval 4 PGM-väljundit, mis võimaldavad neid laiendada 80-ni. ESIM384 saab kasutada garaažiukse, erinevate kodumasinate, valgustuse, kütte, muru kastmise jms juhtimiseks. Eldes turvasüsteem on loodud selleks, et säästa omanike aega ja raha.

 

Eldes_www_ESIM38_products

Täielik turvavarustus

Kuni 144 juhtmevaba ja traadiga tsooni tagab teie kodu kõrgeima turvalisuse ja paindlikkuse. Kasutage erinevaid Eldes’i juhtmeta seadmeid (tulekahjuandurid, liikumisandurid, erinevad sireenid jne) millega vähendate paigaldamise aega. Vajadusel saate ühendada kolmanda osapoole juhtmega seadmeid: 2-juhtmelisi / 4-juhtmelisi suitsuandureid, liikumisandureid jne või paigaldada nii juhtmeta kui ka juhtmega seadmeid. Looge kõige turvalisem lahendus!

 

Turvasüsteemi juhtimise erinevad viisid

Eldes turvasüsteemi saab juhtida erinevate seadmetega. Valige endale ja teie pereliikmetele kõige mugavam: intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav Eldes Security mobiilirakendus, traadiga ja traadita klaviatuur, SMS, kõned või kasutage süsteemi valve alla võtmiseks ja deaktiveerimiseks automaatikafunktsioone.

Kui leidsid, et vajad analoogset lahendust oma koju (korterisse või eramajja), ettevõttele, poodi, garaaži … siis võta meiega ühendust. Aitame koos Teiega valmis komplekteerida parima, mis sobida võiks …


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga