Andmete kontroll reaalajas

Reaalajas andmete nähtavus, juhtimine ja jälgimine ühest kohast

Tänapäeval on organisatsioonide jaoks kriitilisem kui kunagi varem lõpp-kasutajate ja nende andmete kaitsmine, et vältida andmetega seotud rikkumisi ja volitamata juurdepääsu isiklikule ja tundlikule teabele. WatchGuard Data Control pakub olulisi komponente andmekaitseeeskirjade (nt GDPR) järgimiseks. See ei nõua installimist ega infrastruktuuri ning aitab IT-administraatoritel tegeleda tundlike andmete privaatsusele juurdepääsu tõkestamisega.

Põhiomadused
  • Avastage ja mõistke struktureerimata isiku- ja tundlikke andmeid
  • Luua turva- ja juurdepääsupoliitikad, et kontrollida andmetele juurdepääsu ja nende kasutamist
  • Analüüsida isikuandmetega seotud rikkumise mõju ja kohandada ettevõtte põhimõtteid
  • Süvenege täpsema analüüsi ja uuringute jaoks andmetesse
  • Omada automaatseid tuvastamis-, klassifitseerimis- ja auditeerimisfaile koos isikut tuvastava teabega (PII)
  • Toetuge kohandatavatele hoiatustele kõrvalekallete kohta, nagu võimalik andmeleke või kasutaja sobimatu juurdepääs tundlikele andmetele
Te ei saa kaitsta seda, mida te ei näe

WatchGuard Data Control tuvastab automaatselt isikuandmetega failid. Samuti ettevõtte kasutajad, tööjaamad ja serverid, mis salvestavad isikuandmeid ja kes failidele juurde pääseb. Võimaldab andmekaitsespetsialistidel jälgida lõpp-kasutajate osas struktureerimata isikuandmeid, nagu ID-d, e-posti aadressid, pangakonto numbrid, sotsiaalkindlustuse numbrid ja palju muud. See sobib suurepäraselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kellel pole ressursse, teadmisi ja eelarvet DLP-laadsete lahenduste haldamiseks, ning aitab andmekaitseametnikul järgida isikuandmetega seotud eeskirju.

Avastage ja jälgige isiklikke ja tundlikke andmeid kõigis oma lõpp-kasutajates

WatchGuard Data Control lihtsustab isiku- ja tundliku andmekaitse haldamist ning annab alati nähtavuse selle asukoha kohta. WatchGuard Data Control on loodud selleks, et aidata organisatsioonidel mõista andmete kasutamise konteksti, korreleerides andmete tundlikkust, andmetele juurdepääsu kasutajaid ja nõutud toimingut. Selle võimas mootor võimaldab administraatoritel leida organisatsioonis mis tahes faili, mille andmed on kontrollitavad, et jõustada ettevõtte andmepoliitikat ja blokeerida sobimatu juurdepääs või kasutamine.

Kontrollige isiku- või tundlike andmete andmelekke ohtu

80% 2020. aasta rikkumistest hõlmas kirjeid, mis sisaldasid kliendi isikuandmeid, mille keskmine maksumus oli 150 dollarit kirje kohta. WatchGuard Data Control jälgib ja tuvastab teie ettevõtte isiklike ja tundlike andmete kontrollimatut juurdepääsu, kasutamist ja edastamist. See aitab teil lihtsustada proaktiivsete meetmete rakendamist, et takistada juurdepääsu isikuandmetele, kasutades aruandeid ja reaalajas hoiatusi isikuandmete failide volitamata või kahtlase võltsimise ja eksfiltreerimise kohta.

Täitke andmete privaatsuse järgimise eesmärgid

Saage kontroll isikuandmete üle, mis on nõutavad selliste määruste jaoks nagu GDPR, ja määrake selle kriitilise teabe kasutamise eeskirjad, et tugevdada andmete privaatsust ja jõustada kaitsemehhanisme. WatchGuard Data Control aitab teil kaitsta isiklikku ja tundlikku teavet volitamata juurdepääsu ja kasutamise eest, võimaldades samal ajal asjakohaseid tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid, et tagada teie süsteemide nõuetekohane kaitse.