ELDES – Suured majad ja ärid

Professionaalne viis oma vara kaitsmiseks

Lahendus põhineb võimsal sissetungimispaneelil ESIM384 ja sisaldab mugavat paigaldust, mitut juhtimisviisi, turvasüsteemi laiendamist juhtmega või juhtmeta seadmetega, tulekaitset, koduvaate jälgimist ja targa kodu funktsioone.

See lahendus on välja töötatud suurtele majadele, kuid see võib kindlustada ka väikese ja keskmise suurusega äri.

Valige turvasüsteemi laiendamise viis

Laiendage turvasüsteemi 144 traadita ja juhtmega tsooniga: ühendage üleujutus-, temperatuuri- või liikumisandurid, sireenid, klahvistikud jne.

Juhtmevabad seadmed muudavad paigaldamise palju kiiremaks ja lihtsamaks: pole vaja juhtmeid, puurimist ega keerulisi paigaldusi.

Kontrollige oma kodu kõikjal, kuhu lähete

ELDES Security mobiilirakendus on isiklik koduvalve assistent taskus. Valvestada ja deaktiveerida turvasüsteem, kontrollida temperatuuri ja sündmusi, vaadata otseülekannet kodust ja juhtida elektriseadmeid kõikjal maailmas.

Ühendage kogu oma pere – lahendus toetab kuni 10 unikaalset kasutajat. Turvalahendust saab juhtida ka häälkõne või SMS-iga.

Jälgige oma kodu vaadet rakenduse Eldes Security kaudu

Integreerimine IP-kaameratega võimaldab lõppkasutajal meie rakenduse kaudu HD-kvaliteediga otseülekannet näha. Igaks juhuks, kui tavalistest märguannetest ei piisa.

 

Koduautomaatika

Koos kodu turvalisusega võimaldavad ELDES signalisatsioonisüsteemid juhtida kütet, valgustust ja isegi garaažiuksi läbi ELDES Security rakenduse. Lisaks jälgida ELDES nutika pistikupesaga kodu elektrienergia tarbimist.

Säästke oma väärtuslikku aega – koostage stsenaariume ja ajastage oma kodu juhtimine kuni 16 kalendriga.

Tulekaitse

Suitsutuvastuse korral annab seade sellest koheselt teada mobiiliäpi, SMS-i või helistades.

Suitsuandur sisaldab ka integreeritud sireeni, mis hoiatab teid magamise ajal ohu korral.

 

 


TOOTED

ESIM384 EWKB4 EWKB5
EWP3 EWD3 EWM1
EWF1 EWK2 Black EWS4
EWS3 EKB2 Keskhaldus

Soovin, et minuga võetaks ühendust valveteenuse teemal.