ELDES – ELDES Utility tööriist konfigureerimiseks

ELDES Utility tööriist konfigureerimiseks

ELDES Utility Installers Area on paigaldajatele mõeldud professionaalne tarkvarauuendus, mis on välja töötatud meie klientide tagasiside põhjal. Tarkvara on loodud ülikiireteks paigaldusteks ja mugavaks süsteemihoolduseks. See on mugav paigaldaja töökoht, kus on palju läbimõeldud funktsioone ja võimalusi, mida turul vaevu näha on!

Kõik teie ELDES-paigaldised ühes kohas

Nautige uuendatud ja veelgi kasutajasõbralikumat ELDES Utility tarkvara! Installers Area tööriistaga saate nüüd oma objekte mugavamalt hallata, kuna kõik ELDES-i installatsioonid ja muud asjakohased andmed on ühes kohas. Kas soovite leida oma varasemad installatsioonid? Ühendage lihtsalt nende konfiguratsiooniga kohapeal või eemalt ja oletegi valmis!

Juurdepääs mis tahes objekti paigalduskaardile

Avastage uus funktsioon – paigalduskaart ja hõlpsasti juurdepääsetav ELDES-seadmete salvestusruum. Kõik konfiguratsioonifailid – vaid ühe kliki kaugusel! Lisaks märkad kindlasti, et nüüd on palju lihtsam oma installatsioone administreerida ja tehnilisi probleeme lahendada. Kas teile meeldib teha oma installatsioonide kohta märkmeid ja kommentaare? Nüüd leiate installimise jaotisest kommentaaride välja, et muuta see palju informatiivsemaks. Säästke oma aega olemasolevate paigaldiste haldamisel – teenige raha uute seadmete ostmisega!

Üks tööriist kõigi paigalduste jaoks

ELDES Utility on üks peamisi põhjusi, miks paigaldajad üle kogu maailma meid valivad. Paindlik tarkvara on välja töötatud süsteemi täieliku potentsiaali vallandamiseks – konfigureerige ELDES-i häirepaneele, tarvikuid, kommunikaatoreid ja kohandage need vastavalt kliendi vajadustele arvuti, tahvelarvuti või isegi nutitelefoni abil. ELDES Utility’i saab kasutada Androidis, macOS-is või Windowsis ning see toetab enam kui 15 keelt.

Kiired ja lihtsad paigaldused

ELDES Utility on loodud teie aega säästma: see sisaldab optimeeritud kasutajaliidest, süsteemi eelkonfiguratsiooni ja palju muid aega säästvaid funktsioone. Informatiivsed näpunäited muudavad selle veelgi lihtsamaks – tundub, et teid abistab alati ELDES professionaal. Paigaldusjuhendeid saab vaadata ja alla laadida otse rakendusest ELDES Utility. Teie installid muutuvad 2 korda kiiremaks!

Viimased uudised ja tutvustused – ühe sõrmepuudutuse kaugusel

ELDES Utility on täiustatud uue jaotisega Kampaaniad, et hoida teid kursis meie viimaste uudiste, eelseisvate sündmuste ja teie riigis toimuvate asjakohaste tutvustustega! Vajaliku teabe leidmiseks ei pea te otsima erinevaid veebisaite ega külastama oma partnereid. Lihtsalt avage ELDES Utility, klõpsake teid huvitaval bänneril ja näete kohe lisateavet.

ELDES utiliidi viisard

Teie esimene turvasüsteemi paigaldamine pole kunagi olnud lihtsam. Tutvustame ELDES Utility Wizardi, teie isiklikku abistajat, mis aitab teil hübriidturvasüsteemi ESIM384 ja eraldiseisva häiresüsteemi Pitbull Alarm PRO esmakordse installimise sujuvalt ja lihtsalt lõpule viia.

Konfigureerige ja juhtige oma süsteemi, kasutades teile arusaadavat keelt (CZ, FI, FR, HU, IT, LT, SK, RU, EN, PL, ES).

Mugav kaugkonfiguratsioon

ELDES Utility võimaldab turvasüsteemi kaugkonfigureerida. Saate lisada/eemaldada kasutajaid, määrata teatud aladele õigusi, eemaldada juhtmeta seadmeid ja ELDES turvasüsteemi täielikult konfigureerida. Andmete krüpteerimine ja täiendavad turvakoodid tagavad kaugühenduse ajal maksimaalse turvalisuse.