ELDES – Juhtmevaba klahvistik EWKB4

Juhtmevaba klahvistik EWKB4

Akutoitel ja kompaktne klahvistik annab teile paindlikkuse toote paigaldamiseks igasse ruumi või ruumi. Kaasaegne disain ja kasutajasõbralik liides vastavad kõikidele klientide vajadustele.

Lihtne ja paindlik paigaldus

EWKB4 paigaldamine on äärmiselt lihtne. Eemaldage patareidelt plastikust sakid ja lisage seade ELDES Utility abil ühe klõpsuga turvasüsteemi. Kinnitage EWKB4 seinale 4 kruvi või kleeplindiga. EWKB4-l on täiendav juhtmega tsoon, mis võimaldab ühendada kolmanda osapoole detektoreid. See on ideaalne lahendus odavamate paigalduste jaoks. Mitu LED-indikaatorit annavad täpset teavet erinevate sektsioonide, sealhulgas süsteemi oleku ja tõrgete kohta.

Erakordne jõudlus

Uuenduslik ELDES traadita tehnoloogia võimaldab kasutajatel ulatuda muljetavaldavale kuni 3 km kaugusele avatud aladel. Paksud seinad ja mitme poe omadused ei ole enam takistuseks. Te ei pea patareisid vahetama iga paari kuu tagant – EWKB4 sisaldab 3x akut kuni 6-aastase aku tööeaga.

Täiuslik lisandmoodul ELDES turvasüsteemile

EWKB4 on äärmiselt töökindel ja kaasaegne klahvistik, mis sobib hästi igat tüüpi interjööri. Pehmed surunupud tagavad mugava igapäevase kasutamise. Olenemata sellest, kas tulete koju hilja või vara, võimaldab LED-taustvalgus kasutada klahvistikku igal päeval. Sulle meeldib sisseehitatud temperatuuriandur kodu, garaaži ja muude kohtade temperatuuri jälgimiseks.