ELDES – Juhtmevaba ukse/akna andur EWD3

Juhtmevaba ukse/akna andur EWD3

EWD3 on mõeldud uste, akende või isegi sahtlite kaitsmiseks. See tunnetab avanemist ja vibratsiooni, et teavitada kasutajat sissemurdmiskatsest, ning mõõdab kodu temperatuuri.

Lihtne ja paindlik paigaldus

EWD3 paigaldamine on äärmiselt lihtne. Eemaldage akult plastikust sakk ja lisage seade Eldes Utility abil ühe klõpsuga turvasüsteemi. Kinnitage EWD3 kahe kruvi või kleeplindiga ukse või akna külge. Täiendav juhtmega tsoon võimaldab ühendada kolmanda osapoole juhtmega seadmeid, sealhulgas üleujutusandureid, ruloosid või magnetilisi uksekontakte!

Erakordne jõudlus

Uuenduslik Eldese juhtmevaba tehnoloogia võimaldab kasutajatel jõuda avatud aladel muljetavaldavale kuni 3 km ulatusele. Paksud seinad ja mitme poe omadused ei ole enam takistuseks. Te ei pea patareisid vahetama iga paari kuu tagant – EWD3 aku kestab hämmastavalt kuni 5 aastat!

Koduturvalisuse jaoks hädavajalik seade

EWD3 on loodud turvasüsteemi võimaluste laiendamiseks ja sissepääsude kaitsmiseks 24/7. Integreeritud põrutusandur hoiatab kasutajat katsest ust või akent lõhkuda. Reguleeritav vibratsioonitundlikkus ei lase teie lärmakatel naabritel häiret vallandada. EWD3 saab kasutada koduautomaatikaks nt. süsteem võib akende lahtioleku ajal kütte välja lülitada!