ELDES – Juhtmevaba liikumisandur EWP3

Juhtmeta liikumisandur EWP3

EWP3 sisaldab uuenduslikku topelt-PIR-tehnoloogiat, tajub täpselt liikumist ja annab kasutajale kohe märku esimeste sissetungimise märkide korral. Hoiatus saadetakse ainult siis, kui mõlemad PIR-andurid käivituvad. See funktsioon välistab lemmikloomade või tulede valehäired.

Lihtne ja paindlik paigaldus

EWP3 paigaldamine on ülilihtne. Eemaldage akult plastikust sakk ja lisage seade Eldes Utility Tooli abil ühe klõpsuga turvasüsteemi. Kinnitage EWP3 seinale 2 kruvi või lihtsalt kleeplindiga.

Erakordne jõudlus

Uuenduslik Eldese traadita tehnoloogia võimaldab kasutajatel avatud aladel saavutada muljetavaldava, kuni 3 km juhtmevaba leviala. Paksud seinad ja mitme poe omadused ei ole enam takistuseks. Patareisid ei pea iga paari kuu tagant vahetama – EWP3 sisaldab nutikat aku säästmise režiimi, mis tagab aku eluea kuni 3 aastat!

Ootamatuid külalisi pole

EWP3 tuvastab uuendusliku kahe PIR-anduri tehnoloogiaga sissetungijate esimesed sammud. Mõlema PIR-anduri rakendumisel teavitatakse kasutajat ja turvafirmat kohe võimalikust ohust. EWP3 on loodud valehäirete arvu vähendamiseks. Kui teil on kuni 40 kg kaaluvaid lemmikloomi, on see suurepärane funktsioon – see ei käivita häiret, kui teie lemmikloom on üksi kodus.