ELDES – Juhtmeta puuteplaat EWKB5

Juhtmeta puuteplaat EWKB5

Moodsa disainiga puuteplaat mugava kasutajaliidesega, mis juhendab teid igal sammul. Ja see räägib tegelikult!

Lihtne ja paindlik paigaldus

EWKB5 on täielikult juhtmevaba, mistõttu on puuteplaat äärmiselt lihtne paigaldada, eriti kohtades, kus juhtmestik on võimatu. Valikuliselt saab EWKB5-d toitestada juhtmega, seejärel kasutatakse varutoiteallikana akusid. Puuteplaati saab seadistada minutitega: lisage see ühe klõpsuga Eldese turvasüsteemi, kinnitage seinale ja see on kõik, mida peate tegema!

Lihtne ja intuitiivne kasutamine

Lihtne liides ja kohandatav menüü muudavad Eldes Security Systemi juhtimise lihtsaks ja intuitiivseks. Sõltumatud kasutajad hindasid EWKB5-le kõrgeima kasutuslihtsuse hinde, võrreldes teiste turul enimmüüdud puuteplaatidega. Kiirus, kiire reageerimine ja kvaliteetne puuteekraan teevad EWKB5-st tippklassi toote.

Esimene kõnelev juhtmevaba turvalisuse puuteplaat

Armas hääl aitab teid Eldes turvasüsteemi kasutamisel. Teid tervitatakse, kinnitatakse süsteemi sisse-/väljalülitamine ja teavitatakse kaugkonfiguratsioonist. Puuteplaat hoiatab ka tuleohu eest. EWKB5 räägib kaheksas populaarses keeles, mis muudab kasutajakogemuse unustamatuks.

Lihtne turvasüsteemi haldamine

Kõige vajalikumat infot näete iga päev peamenüüs. Peamenüü võimaldab kasutajal konfigureerida süsteemi sätteid lisavõimalustega. Lisage/kustutage kasutajaid, reguleerige heli ja heleduse taset, tühjendage sündmuste ja vigade loendi teave. Saate kontrollida aku taset, traadita ühenduse tugevust ja, mis kõige tähtsam, kohandada peamenüüd nii, nagu soovite!

 

 

 


Vaadake EWKB5 lähemalt: