ELDES – Hybrid Alarm Panel ESIM384

Hybrid Alarm Panel ESIM384

ESIM384 on ELDES turvasüsteemi põhitoode. Meie professionaalne häirepaneel on loodud selleks, et hoida teid kursis koduohutusega. Teid teavitatakse võimalikest ohtudest, kodutemperatuuri muutustest ja muust. Võimalus on lubada HD videovalve või juhtida erinevaid elektriseadmeid!

Ülim juhtmevaba tehnoloogia

ELDES-i uuenduslik juhtmevaba tehnoloogia võimaldab muljetavaldavat traadita tööulatust kuni 3 km avatud aladel. Paksud seinad ja mitme kaupluse kinnistud ei ole enam takistuseks, mistõttu on süsteemi paigaldamine eluruumidesse ja kauplustesse töökindel ja vaevatu.

Parim kaitse sissetungijate eest

ESIM384 teavitab koheselt turvafirmat ja koduomanikku, kui: Teie ruumidesse tungivad kutsumata külalised; elektrikatkestus (väline varuaku töötab kuni 30 h); või murdvaras üritab traadita ühenduse signaali blokeerida. Häirepaneel kasutab krüpteeritud kahesuunalist sidet traadita seadmetega 868 MHz sagedusel. 2x SIM-kaarti tagavad täiendava ohutuse.

Muutke oma kodu nutikaks

ESIM384 abil saate muuta oma kinnisvara hõlpsalt nutikaks koduks. Valige oma eelistatud koduautomaatika stsenaariumid kuni 32 erineva saadaolevaga. Saadaval on 4 sisseehitatud PGM-väljundit koos võimalusega laiendada neid 80*-ni!. ESIM384 abil saab juhtida teie garaažiust, erinevaid kodutehnikaid, valgustust, kütet, muru kastmist jne. Eldes Security System on loodud hoidmaks kokku omanike aega ja raha.

*Kasutades plaadil olevaid PGM-väljundeid, EPGM1, EPGM8, EW2 ja EWM1.

Lihtne ühendus seirejaamaga

Ühendage ESIM384 lihtsalt peaaegu iga seirejaamaga, kasutades tasuta EGR100 tarkvara. See toetab 5 peamist protokolli (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 ja Contact ID). Häire korral teavitab turvasüsteem koheselt kasutajat ja turvafirmat, et kaitsta vara sissemurdmiskatsete eest.

Täielik koduvalve ELDES-iga

Kuni 144 traadita ja juhtmega tsooni tagavad teie kodu turvalisuse kõrgeima paindlikkuse. Kasutage erinevaid ELDES juhtmevabasid seadmeid (tuleandurid, liikumisandurid, erinevad sireenid jne) ja vähendage paigaldusaega dramaatiliselt. Vajadusel saate ühendada kolmanda osapoole juhtmega seadmeid: 2-/4-juhtmelised suitsuandurid, liikumisandurid jne või paigaldada nii juhtmeta kui ka juhtmega seadmeid. Looge kõige turvalisem lahendus!

Turvasüsteemi juhtimise erinevad viisid

ELDES turvasüsteemi saab juhtida erinevate seadmetega. Valige endale ja oma pereliikmetele kõige mugavam: intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav ELDES Security mobiilirakendus, juhtmega ja juhtmeta klahvistikud, klahvistik, SMS/kõned või automaatika funktsioonid süsteemi valvesse panemiseks ja deaktiveerimiseks.

Erakordne videoseire

Laiendage ELDES turvasüsteemi, ühendades mis tahes teie valitud RTSP IP-kaamera. Konkreetse kaubamärgi puhul pole piiranguid – valige see, mis teile kõige rohkem meeldib. Kodus on võimalus lisada nii palju kaameraid kui soovid, et oleks veelgi turvalisem. Sul võib olla nii palju kaameraid, kui süda ihkab, olenemata kinnisvara suurusest või tüübist – olgu selleks väike korter, suur maja või väike äripind.