ELDES – korterid ja väikesed majad

Kõik-ühes turvalahendus

Kaitske oma kodu nutika ja professionaalse turvalahendusega ruumidele kuni 150 m². ELDES lahendus põhineb Pitbull Alarm PRO eraldiseisval turvasüsteemil ning pakub kiiret ja lihtsat paigaldust, mitut juhtimisviisi, turvasüsteemi laiendamist juhtmevabade seadmetega, tulekaitset, koduvaate jälgimist ja targa kodu funktsioone.

Seadistage alarmsüsteem vaid mõne minutiga

Eldes Utility on mõeldud turvasüsteemi kiireks ja lihtsaks paigaldamiseks ja seadistamiseks. ELDES turvasüsteemi esmane paigaldamine saab olema väga lihtne, sest isiklik assistent – ELDES Utility Wizard (beetaversioon) – aitab teil esimese paigalduse õigesti lõpule viia.

Ei mingit keerulist paigaldust ja juhtmeid

Pitbull Alarm PRO sissetungimispaneelil on sisseehitatud liikumis- ja temperatuuriandurid, nii et see ei vaja paigaldamiseks palju ruumi. Kuni 16 täiendavat juhtmevaba seadet laiendavad ja maksimeerivad turvasüsteemi võimalusi.

Lahenduse saab paigaldada vähem kui 30 minutiga!

Jälgige oma kodu vaadet rakenduse Eldes Security kaudu

Integreerimine IP-kaameratega võimaldab lõppkasutajal meie rakenduse kaudu HD-kvaliteediga otseülekannet näha. Igaks juhuks, kui tavalistest märguannetest ei piisa.

Kontrollige oma kodu kõikjal, kuhu lähete

ELDES Security mobiilirakendus on taskus isiklik koduturvaassistent. Valvestada ja deaktiveerida turvasüsteem, kontrollida temperatuuri ja sündmusi, vaadata otseülekannet kodust ja juhtida elektriseadmeid kõikjal maailmas.

Ühendage kogu oma pere – meie lahendus toetab kuni 10 unikaalset kasutajat. Turvalahendust saab juhtida ka häälkõne või SMS-iga.

Koduautomaatika

Koos kodu turvalisusega võimaldavad meie signalisatsioonisüsteemid juhtida kütet, valgustust ja isegi garaažiuksi läbi ELDES Security rakenduse. Lisaks jälgige meie nutika pistikupesaga kodu elektrienergia tarbimist.

Tulekaitse

Suitsutuvastuse korral annab seade sellest koheselt teada mobiiliäpi, SMS-i või helistades.

Suitsuandur sisaldab ka integreeritud sireeni, mis hoiatab teid magamise ajal ohu korral.


TOOTED

PirBull Alarm Pro EWKB4 EWKB5
EWP3 EWD3 EWM1
EWF1 EWK2 Black EWS4
EWS3

Soovin, et minuga võetaks ühendust valveteenuse teemal.