WatchGuard tulemüüride “VAHETUS” kampaania

Vaheta vana WatchGuard tulemüür uue põlvkonna tulemüüri vastu

WatchGuard tuli välja “TradeUp” kampaaniaga, kus vananenud ja EOL (End Of Life) tulemüürid saaksid välja vahetatud uuemate seadmete vastu soodsamatel tingimustel. Kampaania on sidus ainult neile klientidele, kellel on kasutusel vanemad WatchGuard tulemüürid.

Vastasel juhul jääte ilma olulistest funktsioonidest ja võimalustest, mis on “Total Security Suite’i” osana Fireboxi platvormile toonud.

Vahetades uusimale Fireboxi platvormile säästate 25%!

Võimalused, mis on saadaval ainult uuel Fireboxi platvormil:
  • SD-WAN – SD-WAN-i jaoks on WatchGuard Firebox loodud kaugsaitidel puutevaba juurutamise, tsentraliseeritud halduse ja tugeva krüptimisega BOVPN-idega.
  • WatchGuard Cloud – pilvepõhine platvorm, mis pakub üle 100 armatuurlaua ja aruande ning tsentraliseerib süsteemiülesannete haldamise kõigi teie Fireboxi seadmete jaoks.
  • IntelligentAV – allkirjadeta pahavaratõrjelahendus, mis kasutab pahavara tuvastamise automatiseerimiseks tehisintellekti.
  • ThreatSync – teie Fireboxi ja WatchGuardi hostiandurilt kogutud turbeandmed on korrelatsioonis ettevõtte tasemel ohuteabega, et tuvastada, seada tähtsuse järjekorda ja võimaldada koheseid meetmeid pahavara rünnakute vastu.
  • DNSWatch – aitab vähendada pahavara nakatumist, tuvastades ja blokeerides pahatahtlikud DNS-i päringud, suunates kasutajad turvalisele lehele, kus on teavet turvalisuse parimate tavade tugevdamiseks.
  • Juurdepääsuportaal – kliendita VPN-lahendus, mis toetab ühtset sisselogimist (SSO) tsentraliseeritud juurdepääsuks nii pilve- kui ka sisehostitud rakendustele ning juurdepääsuks sisemistele ressurssidele RDP ja SSH kaudu.
  • Võrgutuvastus – Fireboxi seadmetele mõeldud tellimuspõhine teenus, mis loob visuaalse kaardi teie võrgu kõigist sõlmedest, et oleks lihtne näha, kus võite olla ohus.

Praegused WatchGuardi kliendid saavad uusima Fireboxi platvormi ostmisel kuni 25% allahindlust. Programm WatchGuard “Trade Up” võimaldab teil asendada oma vananevad tooted WatchGuardil pakutavate parimate toodetega, hoides teid võrku moderniseerides arenevatest ohtudest sammu võrra ees.

Saad võrrelda WatchGuard tooteid sellelt lingilt >>>>>

Programmi detailsem ülevaade on kirjeldatud sellel lehel >>>>>