Kuidas kaitsta Azure või AWS masinaid internetis?

Firebox Cloud’i tutvustus

WatchGuard® Fireboxi turvaplatvorm pakub teie kasvavale võrgule enneolematult ühtset ohuhaldust, suurepärast jõudlust, kasutuslihtsust ja väärtust. Tulevara OS ja WatchGuardi turvateenused pakuvad teile täielikult integreeritud kaitset nuhkvara, viiruste, usside, troojalaste, veebipõhiste ärakasutamiste ja segaohtude eest. Alates tulemüürist ja VPN-kaitsest kuni turvalise kaugjuurdepääsuni toetavad WatchGuardi seadmed laia valikut võrgukeskkondi.

Kus kasutada Firebox pilve lahendust?

Firebox Cloudi abil saate kaitsta mis tahes virtuaalset võrku AWS-is või Azure’is. Need kasutusjuhtumid kirjeldavad mõningaid viise, kuidas saate Firebox Cloudi kasutada oma virtuaalse võrgu turvalisuse lisamiseks.

Kaitseb virtuaalseid servereid

Täpsem kirjeldus, kuidas kaitsta veebiserverit leiate siit >>>>

Ühe või mitme Interneti kaudu juurdepääsetava virtuaalserveri kaitsmiseks võite installida Firebox Cloud lahenduse. Teie Firebox Cloudi lahendus on värav Internetist teie serveritesse sissetulevate ühenduste loomiseks. Konfigureerite oma Firebox Cloudi lahenduse poliitikad ja turbeteenused, et juhtida liiklust oma virtuaalserveritesse.

Harukontorite VPN ühendused

Saate konfigureerida oma Firebox Cloudi harukontori VPN-i (BOVPN) lüüsi lõpp-punktina, et saaksite säilitada turvalise VPN-ühenduse oma virtuaalse võrgu ressursside ja teiste Fireboxi või ühilduva VPN-lüüsi lõpp-punktiga kaitstud võrkude vahel. Samuti saate oma Fireboxi pilve konfigureerida BOVPN-ina TLS-serveri või kliendi kaudu. Firebox Cloud toetab kõiki samu VPN-funktsioone, mis teised Fireboxi mudelid.

Mobile VPN Gateway

Samuti saate lubada Firebox Cloudil vastu võtta VPN-ühendusi SSL-i, IPSeci, IKEv2 ja L2TP mobiilse VPN-i klientidelt ning konfigureerida reegleid, et juhtida kasutajate ja rühmade juurdepääsu teie kaitstud AWS-i võrguressurssidele.