WatchGuard omandas Panda Security

2020. aasta juunis omandas WatchGuard Panda Security, võimaldades klientidel ja partneritel konsolideerida oma peamised turvateenused ühe katuse alla.

WatchGuardi lõppkasutaja turvateenused on traditsiooniliselt keskendunud võrguturbe laiendamisele, et kaitsta töötajaid võrguväliselt, kasutades DNS-taseme kaitset, mitmefaktorilist autentimist ja mõnda võrgu turvafunktsiooni – mis on kokku pakitud WatchGuard Passport lahendusse.

Panda Security integreerimisega saab WatchGuard nüüd pakkuda täielikku “võtmed kätte” kasutajakeskseid turbetooteid ja -teenuseid seadmete ja võrkude kaitsmiseks pahatahtlike veebisaitide, pahavara, rämpsposti ja muude sihipäraste rünnakute eest. Pakkudes lahendust nii ettevõtetele kui ka tarbijatele, pakub Panda Security WatchGuardi portfelli täiustatud lõppkasutaja kaitset.

Mida see kokkuvõttes tähendab?

Sisuliselt tähendab see seda, et WatchGuard on tulnud turule uue tootega lõppkasutajale viirusetõrje näol kliendi arvutitesse. Selle lükkega pakub WG nüüd täislahendust ettevõtetele,kelle töötajad kasutavad aktiivselt kodukontorit või siis kasutavad tööl oma isikluku arvutit.

Kui ettevõttes on töötaja kaitstud tulemüüriga, kus WatchGuard kasutab AV teenusena tulemüüris BitDefender nimelist toodet siis lõppkasutajale on nüüd võimalik soetada Panda Security nimeline viirusetõrje programm. Selle lükke eeliseks on see, et nüüd kaitseb lõppkasutajat kaks erinevat viirusetõrjet. Üks siis, kui töötaja asub ettevõtte võrgus (BitDefender) ja teine siis, kui töötaja on väljaspool ettevõtte võrku (Panda Security).


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga