Viirusetõrje – PANDA

Panda Adaptive Defense on turvakomplekt, mis integreerib lõppkasutaja kaitse ning lõppkasutaja tuvastamise ja reageerimise (EDR) lahendused koos ainulaadse 100% atesteerimisteenusega, see kõik on mõne klikiga paigaldamise kaugusel.

Nende lahenduste ja teenuste kombinatsioon tagab lõppkasutaja täieliku kaitse ja kõigi töötavate protsesside täieliku kontrolli millega vähendatakse rünnakuvõimalusi lõppkasutaja seadme vastu.

Uueks sihtmärgiks on lõppkasutaja

Mobiilsus, andmetöötlus ja pilvesalvestus on muutnud ettevõtte keskkonda. Lõppkasutaja on täna uus häkkerite sihtmärk. Lõppkasutaja turvalahendused peavad olema täisulikud, kohanemisvõimelised ja automaatsed. Varem või hiljem õnnestub häkkeril kuidagi ennetavatest meetmetest mööda pääseda. Seega turvalahendused peavad pakkuma paindlikke tööriistu kiireks reageerimiseks ja rünnete minimeerimiseks.

Häkkerid muutuvad profesionaalsemaks

See valdkond muutub ühe keerulisemaks ja rünnakute arv on tõusujoones. Kõik uued rünnakud on saanud uue kujunduse ning jäävad paljudele traditsioonilistele turvalahendustele nähtamatuks.

Küberkaitse ettevõtetes

Häkkerid on oma sihiku suunanud ettevõtete arvutitele ja serveritele, kus hoitakse ettevõtte kõige väärtuslikumat vara ehk andmeid. IT meeskonnal on tavaliselt vägagi keeruline kaitsta kõiki arvuteid ja eriti lõppkasutaja arvutit, mis on mobiilne ja liigub paljudes erinevates võrkudes väljaspool ettevõtte võrku. EDR (Endpoint Detection and Response) pole kaugeltki üks lahendusi, mis suudaks seda kaitset pakkuda, kuna automatiseerimine, ennetamine ja tõkestamine nõuavad palju ressurssi. Seega ressursside jagamisel ja ettevõtte võrgu kaitsmisel on ettevõte tegema lisainvesteeringu lõppkasutaja arvutitesse EDR lahenduse paigaldamisel (viirusetõrje).

LÕPPKASUTAJA – Tuvastamise ja vastuse lahendused (EDR)

EDR-lahendused jälgivad, logivad ja salvestavad lõppkasutaja tegevuse üksikasju, näiteks kasutaja sündmused, protsessid, muudatused registrites, mälu ja võrgu kasutamist. See lähenemine aitab avastada ohte, mis muidu jäävad märkamata.

Mis on EDR lahenduse varjatud probleemid?

Anomaaliate avastamiseks kasutatakse mitut tehnikat ja tööriista. Kõik see aga nõuab inimese sekkumist.

EDR-lahendused vajavad ööpäevaringset järelevalvet ja kiiret reageerimist kõrgelt kvalifitseeritud töötajatelt.

Sellised ressursid on aga kallid ja raskesti teostatavad. Madala eelarvega ja väikese personaliga organisatsioonid ei ole valmis EDR-i eeliseid ära kasutama. EDR rakendamisest tulenev suurem töökoorus võib ettevõtte panna mõttele sellest üldse loobuda.

Panda Adaptive Defense 360
Automatiseeritud ja tsentraliseeritud täiustatud turvalisus

… on uuenduslik küberjulgeoleku lahendus lauaarvutitele, sülearvutitele ja serveritele. See automatiseerib kõigi olemasolevate või tulevaste rünnakute, nullpäevase pahavara, lunavara, andmepüügi, mälu hõivamist, avastamist ja tõkestamist ettevõtte võrgus ja väljaspool seda.

See erineb teistest lahendustest selle poolest, et selles on ühendatud kõige laiem kaitsetehnoloogia (EPP) valik. Tänu ühele automatiseeritud teenusele EDR-võimalustega, haldab ja toimetab Panda Security iseseisvalt:

Kliki pildile:

Tänu pilvearhitektuurile on paigaldatav tarkvara väikesemahuline ega mõjuta lõppseadme toimimist, mida hallatakse ühe pilvkonsooli kaudu, isegi siis, kui pole Interneti-ühendust.


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga