Uued Fireboxi T-seeria tulemüürid

Uued Fireboxi T-seeria seadmed pakuvad hoolimata oma väiksuses suurt turvalisust.

Juunil 2020 tutvustab WatchGuard oma uusimat “Töölaua” Fireboxi tulemüüre. Firebox T20, T40 ja T80 on loodud spetsiaalselt VKE’de (väikese ja keskmise suurusega ettevõte) ja hajutatud ettevõtte vajaduste jaoks (harukontorid), konsolideerides kõige olulisemad võrgu- ja võrguturbefunktsioonid väikeses seadmes.

Iga seade pakub terviklikku ja valdkonna parimat ohuhalduslahendust, sealhulgas võrgulüüsi viirusetõrjet, veebilehe sisu ja URL-i filtreerimine, rämpsposti tõkestamine, sissetungide ennetamine, rakenduste juhtimine, pilve liivakast ja lõpp-punkti kaitse (lõppkasutaja arvuti). Uued seadmed tagavad ka parema läbilaskevõime, eriti HTTPS liikluse kontrollimisel.

Firebox T20, T40 ja T80 tulemüürid annavad teile võimsa tööriista turvapoliitika haldamiseks ja jõustamiseks kogu ettevõtte võrgus, võimaldades tagada rangema turvalisuse VKE’dele. Ehk täpselt sama turvalisuse, kui suurettevõtetele.

Peamised omadused:

  • Integreeritud WiFi (T20-W ja T40-W)

WiFi-toega Firebox T20-W ja T40-W toetavad 802.11ac WiFi-standardit, tagades kiirema kiiruse.

  • Toide üle Etherneti – PoE+

PoE+ integreeritud tugi tähendab, et saab vältida eraldi toitekaablite kasutamist välisseadmetele nagu turvakaamerad, VoIP-telefonid või traadita pääsupunktid.

  • SD-WAN

Uued T-seeria mudelid muudavad võrgu optimeerimise lihtsaks. Integreeritud SD-WAN-i abil saab vähendada kallite MPLS- või 4G/LTE-ühenduste kasutamist, parandades samal ajal oma võrgu vastupidavust ja jõudlust.

  • Valikuline laiendusmoodul (T80)

Firebox T80 sisaldab võimalust kohandada nende pordi konfiguratsiooni integreeritud FO ühenduse laiendusmoodulitega otse seadmest. Saadaval on 1 GB SFP laiendusmoodulid.

  • Automaatika tuum

WatchGuard Fireboxi T-seeria seadmed on konstrueeritud automatiseerimisega kuni tuumani, võimaldades IT-meeskondadel vähemaga rohkem ära teha. Juurutage pilvest, värskendage allkirju, tuvastage ja hävitage pahavara ilma sõrme tõstmata.


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga