Interneti turvalahendused väike- ja keskettevõttetele

Võrguturve väike- ja keskettevõttetes

Teil on võimalus oma väike- ja keskettevõtte haldamisel palju ära teha. Teie vastutate kõige eest – alates tarvikute tellimisest kuni ettevõtte võrguturvalisuseni välja – väike- ja keskettevõtte juhtimine eeldab, et olete kõikide ametite ga kursis.

Peate rakendama lahendusi, mis kaitsevad teie ettevõtet ilma oma tööd raskemaks muutmata. Ja kuigi kaks kolmandikku väike- ja keskettevõtetest, kellel pole pühendunud IT-töötajaid, osutuvad nendest siiski üle poole igal aastal rünnakute ohvriks häkkerite poolt. Seega, olenemata sellest, kas valite oma küberturvalisuse juurutamise ja haldamise ettevõttes oma IT spetsialisti või teete koostööd teenusepakkujaga, vajate lahendust, mis peab vastu ka kõige karmimatele rünnakutele.

Turvalisus Teie ettevõttele

Teil on vaja turvalahendusi, mis kaitsevad tänaste ohtude ja homse rünnaku eest. Kuid kaitse tuntud, tundmatute ja kõrvalehoiduvate ohtude eest ei pea tähendama lahenduste haldamist teenustega, mida te ei vaja. Võtke kasutusele turvalahendused, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele, kaitstes samal ajal ka kõige intelligentsemate ohtude eest.

Lihtne litsentseerimine

Kõige mille üle muretsed ei tohiks turvalahenduste ostmine nõuda matemaatika kõrgharidust. Kui saaksite lihtsalt osta ühe litsentsi oma arvutivõrgu kaitsmiseks kõigi vajalike turvateenuste jaoks, siis see lihtsus tagab mitte ainult vajaliku kaitse, vaid muudab uuendamise imelihtsaks.

Lihtne seadistada ja hallata

Keskmine väike- ja keskettevõte võib pühendada oma küberturvalisuse tagamisele vähem kui kaheksa tundi kuus, mis tähendab, et vajate lahendusi, mis aitavad teil teha rohkem ning vähema ajaga. Lahendused, mida on lihtne seadistada ja konfigureerida, aitavad teil kindel olla, et teie ettevõte võrguturve on tagatud. Lisaks võimaldavad hõlpsasti hallatavad lahendused, mis automaatselt genereerivad aruandeid ja mis võimaldavad teil näha ohte, naasta selle juurde, mis teile meeldib – ternira kasumit ja juhtida oma äri.

WatchGuardi turvatooted teie väike- või keskettevõttele
WatchGuard tulemüürid Authpoint – mitmeastmeline autentimine
WatchGuard pakub täielikku valikut riistvara-, virtuaalseid- ja pilvepõiseid UTM lahendusi, mis garanteerivad teie ettevõttele sobiva suurusega seadme. Meie uus teenus tulemüüride puhul on ka “Pay as You Grow” ehk tulemüüri sedate rentimine. Klikake pildile ja lugege rohkema info tarvis. MFA lahendusi on aastaid peetud mõelduna ainult suuremate suurettevõtetele. WatchGuard AuthPoint on loodud MFA (Multi-factor Authentication) funktsioonidega, mida teie ettevõte vajab, ilma suurettevõtte hinnasildita ja keerukuseta.