Virtuaalsed lahendused

virtualisation

Tootjad on oma äri kenasti üles ehitanud. Seda just riistvara müües. Võtame näitek meie poolt pakutav WatchGuard. Nende tootevalikus on desktop- ja räkitavad tulemüürid. Tootjal annab nede seadmetega alatihti kaasa ka lühendi EOL või EOS (EOL = End of Life ja EOS = End of Sale). See tähendab, seda, kus mingi aja möödudes muutub toode vanaks ja sellele tootele ei ole enam tootjatuge.

Me viitame selle artikliga kahele suurimale tootjale meie tooteportfelis:

WatchGuard FireboxV Ruckus Virtual Smartzone

WatchGuard
WatchGuard FireboxV

Ruckus virtual Smartzone
Ruckus virtual Smartzone

Mõlemal juhul ei ole vaja soetada endale füüsilist riistvara, kui on majas olemas juba virtualiseerimis võimekus (vmWare, KVM). Samas oleks ka uue serveri soetamine pikemas perspektiivis soodsam, kui hakata soetama kallis tootjapoolne riistvaraline lahendus.

Kui aga ei ole soovi midagi endale soetada siis me pakume rendivõimalust. Ehk te ei pea midagi välja ostma. Me uurime välja, mis vajadus täpsemalt on ning vastavalt vajadusele pakume välja kohapealse (on premis) lahenduse rendiseadme näol.

Tulemüüri rendiseadmega on kõige suurem võit ettevõttel, kes kasvab. Vastavalt kasvule kasvavad ka nõudmised seadme võimekusele. Rendiseadme puhul vahetatakse vana seade võimsama vastu. Muutub ainult kuutasu. Rendilahendus sobib ka neile, kellel on palju harukontoreid, või ka kodudesse, kes kasutavad “kodukontori” hüvesid.

Ruckuse virtuaalse komntrolleri puhul on meil samuti pakkuda kuutasu põhine lahendus. Ettevõte ei pea enda kanda võtma ettevõttes olevate Ruckus WiFi seadmete hooldus ja halduskulusid. Vaid me anname juurdepääsu virtualiseerimiskeskkonda, kus IT adminnid saavad wifi võrku hallata sültumata asukohast ja asukohtades.

Rentimise peamisi eeliseid on ka see, et kui soovite loobuda teenusest siis ei jää teile kätte ühtegi riistvaralist kulu.


Võta meiega ühendust ja me aitame leida selle õige lahenduse.