Lõppkasutaja kaitse (End-Point Security)

Kaitse oma lõppklienti ja tee seda kohe! (Küsi DEMO)

WatchGuard pilvepõhine lõppkasutaja turvalisus integreerib tehnoloogia ja intelligentsuse, mida on vaja ennetamiseks, avastamiseks ja ohtudele reageerimiseks. See sisaldab tervet rida integreeritud tootevalikuid, sealhulgas krüptimist, lappimist, kaugseiret, kaughaldust ning muud.

Aether haldus

WatchGuard lõppkasutaja turbetooted on Aetheri platvormil konfigureeritavad, jälgitavad ja hallatavad. See pakub kaitset reaalajas ja suhtlemist lõppkasutajaga. Samal platvormil asub turvamootor ja allkirjad ning URL-ide filtreerimisvõimalused, võimaldades kasutajatel sekundite jooksul tuhandetele arvutitele ülesandeid ja sätteid saata.

Panda Adaptive Defense 360 (AD360)

Tugev ja ennetava intelligentsusega kaitse. Adaptive Defense 360 ​​toob endaga kaasa lõppkasutaja tuvastamise ja reageerimise (EDR) võimalused koos paljude täiustatud otspunktikaitse (EPP) tehnoloogiatega ning sisaldab WatchGuard’i ainulaadset rakendust Zero-Trust ja ohujahiteenuseid.

“Zero-Trust” rakendusteenus

Võimaldab käivitada ainult need programmid, mis on heaks kiidetud. See kasutab kombinatsiooni kohalikest tehnoloogiatest kasutaja arvutis ja pilves hostitud tehisintellekti (AI) süsteemis, mis kasutab „Big Data“ infrastruktuuri.

“Threat Hunting” teenus

Lisab veel ühe analüüsi- ja uurimiskihi, et tuvastada ründajad, kasutades “living-off-the-land” tehnikaid. Seda teenust pakuvad meie küberturvalisuse eksperdid, et pakkuda klientidele võimalikult suurt selgust tuvastatud ohtude ja soovitatud vastuste osas.

See kaitse on ideaalne eriti tänapäeval, kus paljud ettevõtted on kasutusele võtnud kodukontorite lahendused ja paljudes ettevõtetes on ettevõttesisesed turvapoliitikad. Adaptive Defence 360 oleks üks võimalus tagada kaitse kodukontoris töötavale töötajale, kus jääb alles vajalik turvalisus, mida ettevõte turvapoliitika nõuab.

IT spetsialistidel on “System Manager” abil luua ühendus lõppkasutaja arvutiga ja aidata sõltumata asukohast, kus lõppkasutaja on … vajalik on ainult andmesideühendus -3G, 4G, 5G või avalikud internetipunktid. Jah … lugesite õigesti. Avalikud interneti punktid. Tänu uuele intellektuaalsele lahendusele on lõppkasutaja arvuti kaitstud ja kaitstud on ka ettevõtte enda võrk.

Küsige lisa .. küsige omale DEMO. Saame selle anda kuni 30 päeva ja kuni 100’le kasutajale.