Kõik Ühes Lahendus (KÜL)

Internet ja koduvalve ühes kapis …

Vaatasime siin oma tootevalikule otsa ja leidsime, et neid on juba päris palju. Kui hakata neid kõike eraldi majja paigaldama, tuleks hulganisti palju kappe ja voolutarbimist. Jah … neid asju saab ka panna ühte seadmekappi. Siin aga tõstab pead teine mure ehk enamlevinud seadmekapid on suured ja nende paigutamine eramajja oleks suureks väljakutseks õige koha leidmisel.

Excel Networking tootevalikus on hea universaalne seadmekapp mis sobiks suurepäraselt eramajadele ja korteritele just oma mõõtude poolest.
Ehk me liitsime kokku ühte kappi interneti jagamise-  ja koduvalve lahenduse.

Miks seda vaja on ja kellele see sobiks?

See lahendus on sobib eramajadesse ja ka korteritesse. Ei saa mainimata jätta ka väikekontorid (kuni 12 töökohta). Kasutajate arv on pigem piiratud võrgujaguri ja jätkupaneeli portide arvuga.
Selle lahenduse puhul on järgitud põhimõtet “Tee Ise” ehk piisab kui soetada endale see seadmekapp koos vajaliku instrumentaariumiga ja paigaldada sinna, kuhu on see ette nähud. Kui oled ise osav sepitseja siis seina paigaldamisega saab ka ise hakkama. Kui aga soovite, et meie seda teeks siis tuleme ja teeme selle kenasti ära.
Kui kapp on seinas siis on vaja ainult ühendada sissetuleva internetiühenduse kaabel teenusepakkuja ruuteri WAN liidesesse. Pista voolujuhe voolupessa ja oodata, kuni kõik seadmed ennast tööle sätivad.
Internetiga ongi nüüd kõik OK. Järgmisena tuleb hakata mõtlema, kuhu paigaldada valveseadme andurid nagu liikumisandurid, uste andurid, üleujutusandurid, videokaamerad, väli- ja sisesireenid, suitsu ja vinguandurid. Mõelda koos meiega välja valvatavad tsoonid ja nendele nimed. Panna paika reeglid valvekeskuses, kellele häiret edastatakse jne …

Kui sulle see lahendus pakub huvi siis võta meiega kindlasti ühendust või tule meile külla, et oma silmaga seda ilmaimet kaeda …

Mida me tegime? Me võtsime Excel Networking PON seadmekapi eramajadele ja lisasime sinna ELDES koduvalve lahenduse.

Mis asju me prototüübis kasutasime?
  1. Excel Networking PON eramaja seadmekapp (453x430x160)
  2. Jätkupaneel (12 pordiga)
  3. Excel Networking peenikesed Kat 6  jätkukaablid
  4. Toitepesad (4 sisendiga)
  5. Miktorit ruuter RB750Gr-3
  6. Netgear 8 Port GbE mitte hallatav 4x PoE (802.3af) switch
  7. Hübriid Alarm Paneel ESIM384
  8. Võrgukaart ELAN3-ALARM
  9. Vooluadapter (40VA, 18V, IP20)
  10. Avariiaku (sõltumatu toiteallikas valvekeskusele
Galerii


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga