Ära osta endale seadet vaid rendi … tänane mõttetera!

Seadme rentimisel on omad head ja ka tagasilöögid. Tegelikult ainus tagasilöök on sellisel juhul, kui seade, mis renditakse hakkab oma tegelikule väljaostu hinnale lähemale jõudma või isegi ületama. Ehk tasuvusaeg on selle nimi.

Rentimisel on hulganisti häid külgi kasvavatele ettevõtetele … (Pay as You Grow). Renditav lahendus on alati ajakohane. Kuidas? Seda juba sellepärast, et renditav seade, kui on saavutanud EOL (End Of Life) või EOS (End Of Sale), vahetatakse lihtsalt välja ning rendiseadme omanikule ei too see kaasa mingeid lisakulusid.
Kui ettevõte laieneb siis piisab seadme väljavahetamisest võimsama seadme vastu. Kui ettevõte laieneb teise riiki siis piisab juba ette seadistatud uus rendiseade paigaldada riiki, kus ettevõte asub ning kui kui ka see ettevõte ajas suureneb siis piisab vaid olemasolev rendiseade välja vahetada võimsama vastu.

Kui aga ettevõte olude sunnil peab mingi tütarettevõtte sulgema siis ei ole sellestki suurt probleemi. Seade võetakse tagasi ja kuumaksed tagastatud seadme puhul lõppevad.
Jah … nii lihtne see ongi. Väga mugav, kiire ja sujuv. Seadme väljavahetamisel laienevale ettevõttele paigaldatakse olemasolev konfiguratsioon. See omakorda tähendab väga väikest võrgukatkestust töös (juhtmete ümbertõstmise aeg kahe seadme vahel).

Mida meie rendime?

Tulemüürid ->

WiFi seadmed ->

Virtuaalsed serverid ->