WatchGuard Firebox NV5

Lahendus VPN ühenduste tarvis harukontoritesse

Kõik seadmed ei asu ettevõtte kontoris, kuid kõigil peaks olema ettevõtte tasemel kaitse. Ettevõtlusklassi SD-WAN-i võimalustega on NV5 ideaalne kaugrakendustes, nagu kioskid, digisildid, sularahaautomaadid ja kontoriseadmed, kasutamiseks.

NV5, mis on loodud toetama VPN-i kaugühendusi tagasi ettevõtte virtuaalsesse või füüsilisse Fireboxi, saab suunata liikluse tagasi ettevõtte turvaseadmesse, kasutades WatchGuard Branch Office VPN (BOVPN) võimalusi, et pakkuda sama kaitsetaset kui ettevõtte kontoris olev seade.

Pilvest hallatav

Muutke NV5 võrgu seadistus sujuvamaks WatchGuard Cloudis. Saate hõlpsasti määratleda võrgusegmente, hoides selliseid asju nagu VoIP-süsteemid või IoT-seadmed ärikriitilistest rakendustest eraldi. VPN-i juurutamise loomine on imelihtne. Eelkonfigureeritud poliitikatega saate kiiresti ja turvaliselt tööle hakata. Reaalajas olekuga pakub WatchGuard Cloud teie võrku nähtavust, et saaksite teha õigeaegseid, teadlikke ja tõhusaid otsuseid oma võrgu- ja turbekonfiguratsioonide kohta.

Väga lihtne seadistada

WatchGuard RapidDeploy võimaldab kaotada suure osa tööjõust, mis on seotud Fireboxi seadistamisega, et see töötaks teie võrgu jaoks – seda kõike ilma kontorist lahkumata. RapidDeploy on võimas pilvepõhine juurutamis- ja konfiguratsioonitööriist, mis on Firebox NV5 standardvarustuses. Kohalikud töötajad ühendavad seadme lihtsalt vooluvõrku ja Internetti ning NV5 laadib automaatselt alla ja rakendab eelnevalt määratud konfiguratsiooni.

Ühe kasutaja kogemus

Firebox NV5 kasutab sama platvormi nagu teised WatchGuard Fireboxi, Wi-Fi, autentimise ja lõpp-punkti lahendused. Olenemata sellest, kas nad planeerivad püsivara värskendusi või jälgivad pääsupunkte, on tehnikutel üks kasutuskogemus.

 

 

Võrgu kohandamine SD-WAN-ga

Ettevõtted vajavad võrgulahendusi, mis kohanduvad muutuvate tingimustega, optimeerides võrgu jõudlust ja kulusid. Dünaamiline tee valimine valib kõige sobivama ühenduse värina, pakettide kadumise ja latentsuse reaalajas jälgimise põhjal. Seda tehnoloogiat kasutades on Firebox NV5 abil lihtne vähendada kalli MPLS-i või 4G/LTE kasutamist ja parandada võrgu vastupidavust, säilitades samas turvalisuse.

TOOTELEHT: