WatchGuard – Võrgu turvalisus

Võrgu turvalisus Mitmefaktoriline autentimine Turvaline Pilve WiFi Arvutikaitse

Võrgu turvalisus

WatchGuard Firebox on kõikehõlmav täiustatud võrguturbeplatvorm, mis paneb IT-turbespetsialistid taas oma võrkude eest vastutama, kasutades laialdaselt juurutatavaid ettevõttetasemel turbe- ja ohtude nähtavuse tööriistu, mis sobivad igale organisatsioonile, sõltumata eelarvest, suurusest või keerukusest.

Turvalisus teenused Tulemüürid Pilve ja virtuaalsed tulemüürid Platvormi hadamine
Turvalisus teenused

Olekupõhisest tulemüürist enam lihtsalt ei piisa. Iga ettevõte vajab oma võrgu kaitsmiseks täielikku skannimismootorite arsenali. WatchGuard Firebox on ühtne turvaplatvorm, mis kaitseb kogu teie võrku sissetungimiste, andmepüügikatsete, pahavara, lunavara ja muu eest.

Pakett igale turvatasemele

Kõik WatchGuardi seadmed on standardvarustuses tugilitsentsiga, mis sisaldab kõiki VPN-i võimalusi ja sisseehitatud SD WAN-i. Kui otsite rohkem? Valige Basic või Total Security Suite:

Basic Security Suite
Basic Security Suite sisaldab kõiki traditsioonilisi UTM-seadmetele tüüpilisi võrguturbeteenuseid: IPS, viirusetõrje, URL-i filtreerimine, rakenduste juhtimine, rämpsposti blokeerimine ja maineotsing. See hõlmab ka meie tsentraliseeritud halduse ja võrgu nähtavuse võimalusi, samuti tootjapoolset standardset ööpäevaringset tuge.

Total Security Suite
Total Security Suite sisaldab kõiki Basic Security Suite’iga pakutavaid teenuseid, lisaks AI-toega pahavarakaitset, täiustatud võrgu nähtavust, lõpp-punkti kaitset, pilve liivakasti, DNS-i filtreerimist ja võimalust võtta meetmeid ohtude vastu otse võrgu nähtavuse platvormilt WatchGuard Cloud.

Suurema pildi nägemiseks klikka pildile
Tulemüürid
Lauapealsed tulemüüri seadmed Räkitavad tulemüüri seadmed Rugged tulemüüri seade
Suure jõudlusega, täieliku turvalisusega tulemüüri seadmed. Sisseehitatud PoE+. Wi-Fi valikuline. Ideaalne väikestesse kodudesse ja harukontoritesse. 1U räkitavad, ülikiire jõudlusega täielikud turvaseadmed, mis sobivad ideaalselt keskmise suurusega ja hajutatud ettevõtete organisatsioonidele. Täielik turvalisus, mis on loodud taluma karme tingimusi ja äärmuslikke temperatuure. IP64 reitinguga seade. Ideaalne tootmis- ja IIoT-keskkondadesse.
Pilve ja virtuaalsed tulemüürid
FireboxV Firebox Cloud
WatchGuard FireboxV toob virtualiseerimismaailma oma klassi parima võrguturbe, võimaldades teie virtuaalsetel keskkondadel olla sama turvaline kui teie füüsilisel. WatchGuard Firebox Cloud pakub sama auhinnatud UTM-i turvalisust, mis on saadaval Fireboxi seadmetes, et kaitsta avalikes pilvekeskkondades töötavaid servereid.

Platvormi haldus
Tee turvatundeni algab pilvest

Fireboxi haldust ja võrgu konfigureerimist Watchguard Cloudis on lihtne seadistada ja konfigureerida mitme kliendi ja erinevate võrkude jaoks. Teie meeskond saab kulutada vähem aega protsessidele ja rohkem aega kasumlikkusele, pakkudes samal ajal turvalisuse taset, mida te ootate.

Reeglite haldamine Reeglite loomine ja VPN-i juurutamine on imelihtne. Sisu filtreerimise, VPN-ide, võrgukontrolli ja skannimisteenuste eelkonfigureeritud reeglitega – saab kiiresti ja turvaliselt tööle hakata. Reegleid saab koostada võrguühenduseta ja juurutada õigel ajal, et saaksite teha muudatusi ja koostada reegleid juba ette. Saab luua ka reeglite malle lihtsaks ja korratavaks juurutamiseks paljudes asukohtades ning teha hulgimuudatusi.
Võrgu konfiguratsioon
 Saate hõlpsasti määratleda võrgusegmente, hoides selliseid asju nagu VoIP-süsteemid või IoT-seadmed ärikriitilistest rakendustest eraldi turvalisuse parima tavana. Seadistage SD-WAN-i poliitikad, mis kasutavad liikluse jaoks optimaalse tee valimiseks dünaamilist teevalikut.
Kaugjuurutus Pole vaja oma meeskonda saidile saata! Nullpuutepõhine juurutamine on WatchGuard Cloudi täielikult sisse ehitatud, võimaldades Fireboxid tööle panna minutite, mitte tundidega. Saate isegi ajastada ja juurutada uusimad püsivara värskendused väljaspool tavapärast tööaega, et minimeerida häireid.
Vaadake väärtust aruandluse ja nähtavusega Saate paremini demonstreerida oma teenuse osutamise edukust, kui saadate hõlpsasti oma organisatsiooni peamistele sidusrühmadele edastamiseks ette planeeritud või ad hoc aruandeid – teemadel alates ohusuundumustest kuni ribalaiuse kasutamiseni kuni nõuetele vastavuse olekuni ja palju, palju muud.
Püsivara uuendused on tehtud lihtsaks
Ajastage ja juurutage WatchGuard Cloudi platvormilt uusim Fireboxi püsivara. Kõik teie Fireboxi seadmed laadivad need värskendused ajakava järgi alla üle kogu maailma (CDN).
Infrastruktuur pole vajalik WatchGuard Cloudi platvorm vähendab infrastruktuuri juurutamise või hooldamise vajadust. Kõik uuendused ja hooldused tarnitakse automaatselt, mõjutades käimasolevat äritegevust minimaalselt. Platvorm reageerib automaatselt muutuvatele arvutus- ja salvestusnõuetele, võimaldades platvormil säilitada kõrge jõudluse ja ulatuse vastavalt vajadustele.
Hüvasti RADIUSe seadistamine, Tere AuthPointi MFA
Kuna RADIUSe seadistamine pole enam vajalik, on nüüd lihtsam seadistada VPN-ide jaoks Fireboxi kaudu tugev mitmefaktoriline autentimine (MFA). Turvalisus ja mugavus muudavad selle integratsiooni võimsaks tööriistaks null-usalduspõhiste rakenduste jaoks.
WatchGuardi süsteemijuht
Kas eelistate oma Fireboxi kohapeal hallata? WatchGuard System Manager (WSM) on veel üks viis tulemüüri haldamiseks ühe hõlpsasti kasutatava konsooli abil.