Saa endale suveks Grill

Grillima, grillima …

Tundub, et tali ei soovi võitluseta lahkuda ja annab endast ikka ja jälle teada. Mine tea, kas juuni kuus lumi on maas :).
Kuid see ei sega õues grillimist.
Seega meil on ettepanek … me soovime ära anda kolm grillimise komplekti.

Kuid nagu öeldakse siis päris tasuta lõunaid ei ole ja selle grilli omamiseks on vaja pisut vaeva näha.

  • Esmalt tuleks soetada vähemalt ÜKS Ruckus Wireless toode.
  • Hoida alles ostuarve
  • Oodata 15.05.2020 kuupäeva kui me võitjad oma FB lehel välja hõikame
    • (soovitame meile jätta oma e-posti aadress või telefon)

Toodetega saad teha tutvust meie e-Poes >>>>


Nimelt me loosime välja ühe võitja, kes on ajavahemikus 15.04.2020 – 15.05.2020 soetanud meie käest vähemalt ühe Ruckus Wireless juhtmevaba seadme või võrgujaguri.

Välja loositakse 3 grillimise seadet väärtusega 100EUR!!!


Kui andmesideühendus on oluline, pöörduvad kliendid Ruckuse poole. Ruckus pakub sise- ja välistingimustes traadita pääsupunkte, mis sobivad peaaegu iga eelarve, jõudluse või kasutusele võtu stsenaariumiga. Ükskõik, kas olete silmitsi tiheasustatud aladega, WiFi-ebasõbralike ehitusmaterjalidega või lihtsalt töötajate või klientide kasvavate ootustega, pakuvad Ruckuse pääsupunktid turvalist ja usaldusväärset juurdepääsu hoolimata keskkonnamõjudest. Iga Ruckus AP, on kaitstud patenteeritud tehnoloogiatega, mis tagab parima ühenduse ja vinge kasutajakogemuse.

Me pakume seda juba seepärast, et paljudel eramajadel on olemas oma grillimiskohad, kuhu tavaliselt majas olev wifi leviala ei ulatu. Seega me tuleme siin appi ning pakume head lahendust eramajadele, et koos perega õues grillida ja näiteks arvutist jalgpalli või lastesaateid vaadata ilma, et pilt hakiks või katkeks …


Saa arvutivõrgu eksperdiks läbi meie uudiskirjade

Teile saadetakse maksimaalselt üks kord kuus meie poolne kogemusartikkel võrguteemadest, uutest trendidest maailmaturul ning soovitusi. Saate teada olemasolevatest kampaaniatest ja uutest toodetest. Kui Te aga ühel päeval soovite mitte saada uudiskirju siis saate ennast ühe klikiga eemaldada uudiskirjade saajate nimekirjast

Liitu uudiskirjaga