ETTEVÕTTED

VIRU-KESKUS – Juhtmevaba võrgu tehniline lahendus ja paigaldus (RUCKUS)


EESTI MEEDIA MEEDIAMAJA – Juhtmevaba võrgu tehniline lahendus ja paigaldus (RUCKUS)


TALLINNA ÄRIPANK – Juhtmeta võrgu lahendus (RUCKUS), tagamaks vajalik juhtmeta ühendus panga kontoris nende klientidele ja töötajatele.


LIFT 99 – Kohtvõrgulahendus RUCKUS ja WatchGuard baasil. Üks esimesi, kes on läinud kohtvõrgu lahendusel ainult WiFi lahenduse peale. Kliendid, kes nende ruume rendivad on WiFi lahendusega väga rahul. See on kiire ja stabiilne. Selle lahendusega hoiti kokku veetavate kaablite ja võrgujaguri portide arvu pealt. Mis iseenesest summeerub küllaltki suures finantsilises kokkuhoius ning alla andmata klientidele pakutavas kvaliteedis.


PILETILEVI – Juhmeta võrgu lahenduse tagamine, üle RUCKUS tehnoloogia, Tallinnas toimunud UEFA karikavõistlusel aastal 2018 piletikontrolli süsteemi tarvis.


MERMALEN OÜ – IT hooldus 8×5


UGALA TEATER – Võrgu aktiivseadmed. (D-LINK)


PRIISLE 16 ÄRIMAJA – Kohtvõrgu installatsioon ehk passiivvõrgu pesade termineerimine ja testimine


LAEVAD BALTIC QUEEN ja ROMANTICA – Multimeedia hooldus


WOODNOKK OÜ – Andmesideühenduse tagamine üle traadita interneti


PUUMEES OÜ – Andmesideühenduse tagamine. Loodud Point-to-Point link. Lisaks erinevates kohtades alarmseadmete paigaldus ja häälestus.


RIFLE & PISTOL Club MTÜ – Lasketiiru ATS ja EVAC süsteemi disain ja paigaldus


PRO-SOLVE CONSULT OÜ – Virtuaalse serveri rent lisaks on Pro-Solve Consult meie üks tublisid koostööpartnereid, kes kasutab oma klientide juures meie poolt pakutavaid lahendusi.


La Muu – Baasvõrgu väljaehitus ja -haldus.


Erapolikliinik Praxis – IT haldusteenus